Reklamowe etui/pokrowiec na telefon z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Reklamowe etui / pokrowiec na telefon z dowolnym własnym nadrukiem

Telefon komórkowy to przedmiot, bez którego trudno wyobrazić sobie życie. Coraz większą popularnością cieszą się smartfony, które mają duże wyświetlacze i spełniają wiele funkcji. Niestety, są one bardzo podatne na uszkodzenia. Nic dziwnego, że specjalne etui stało się nieodłączną częścią telefonu komórkowego. Dzięki temu specjalnemu pokrowcu, urządzenie chronione jest przed zabrudzeniem i działaniem czynników zewnętrznych. Minimalizuje także uszkodzenia wynikające z upadku telefonu.

Etui to idealny gadżet do wykorzystania w celach promocyjnych. Wykonujemy reklamowe etui na telefon ze specjalnym oznakowaniem. Pokrowiec na telefon z własnym nadrukiem to idealny prezent dla klientów firmy. Korzystając z etui na co dzień, będą oni także reklamować daną firmę. Etui może służyć jako gadżet promocyjny w trakcie imprez bądź targów branżowych, a także w trakcie szkoleń i różnego typu spotkań. Z pewnością wiele osób sięgnie po tego typu podarunek, gdyż jest bardzo użyteczny. Przy okazji pokrowiec skutecznie będzie przypominał o istnieniu konkretnej firmy.

Przygotowujemy różne etui na telefon z dowolnym nadrukiem. Do wyboru etui z grafiką sublimacyjną. Bogate wzornictwo i feerie kolorów to główna cecha tego pokrowca wykonanego z poliestru. Oferujemy również etui plastikowe w klasycznych kolorach: białym bądź czarnym. Wykonujemy także promocyjne pokrowce na telefon ze smyczą i wejściem na słuchawki – są one niezwykle praktyczne, przeznaczone dla osób w ciągłym ruchu. Dostępne są w takich kolorach jak pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski i czarny. Ten szeroki wybór pod względem kolorystyki i wykonania podyktowany jest tym, że każda firma ma swoje własne oczekiwania co do produktów promocyjnych. Powinny one dobrze reprezentować dane przedsiębiorstwo i trafiać w gusta konkretnej grupy klientów.

Pokrowiec to miły i cieszący ludzi przedmiot. Specjalne etui na telefon z dowolnym nadrukiem to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które myślą o zakupie artykułów reklamowych. Podpowiadamy w kwestii metody nadruku. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz trwałość naniesionego oznakowania. Promocyjne pokrowce na telefon jesteśmy w stanie wykonać nawet w bardzo dużej ilości. Istnieje również możliwość modyfikacji danych projektów etui na wyraźne życzenia klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami. Pokrowiec to mały gadżet, ale powszechnie używany i doceniany na co dzień. Wykonane przez nas etui zachwyci swoim wyglądem, trwałością, a także solidnością wykonania. Umieszczony na nim nadruk będzie zapadać w pamięć.