Teczka konferencyjna z własnym znakowaniem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 45

Teczka konferencyjna z logo firmy lub innym własnym znakowaniem

Prezentacje, konferencje i szkolenia to ważne wydarzenia w działalności każdej firmy. Na takich eventach nieodzownym elementem są promocyjne foldery na dokumenty. Elegancka reklamowa teczka konferencyjna jest ważnym elementem wyposażenia pracownika każdej firmy, który pragnie zaznaczyć obecność swojej marki na rynku i podkreślić jej wizerunek.

Regalo Gifts posiada w swoim asortymencie różnorodny wybór artykułów i upominków reklamowych, które są nie tylko praktyczne, ale i bardzo przydatne w codziennym funkcjonowaniu. Artykuły służące wyposażeniu biur, markowa elektronika, akcesoria przydatne w domu i na wakacjach czy artykuły sportowe to niewielki wycinek oferowanych propozycji.

Oferujemy teczki konferencyjne z dowolnym nadrukiem, które staną się niewątpliwie atrakcyjnym atrybutem na każdym spotkaniu biznesowym. Dzięki umieszczeniu na nich logo firmy z informacją na temat profilu jej działalności, będą doskonałym elementem każdej strategii marketingowej. Każda akcja promocyjna jest idealnym wydarzeniem, na którym można zaprezentować się z elegancką, firmową teczką.

W swojej ofercie posiadamy promocyjne foldery na dokumenty, które mogą stać się idealnym upominkiem dla naszych partnerów biznesowych.
Teczka konferencyjna z logo firmy zazwyczaj jest w formacie A4, gdyż wygodnie pomieści niezbędne dokumenty. Oferujemy takie akcesoria z dodatkowym, atrakcyjnym wyposażeniem, takim jak notatnik, miejsce na przybory do pisania, kieszeniami na karty i dużą kieszenią wewnętrzną. Reklamowa teczka konferencyjna może być wyposażona w rozkładane kieszenie, kalkulator, stojak na tablet, wygodną kieszeń z łatwym dostępem do telefonu, uchwyty na USB czy kabel do ładowania. Idealne do tabletów iPad, Android, Microsoft Windows. Oferowane produkty są wielofunkcyjne i wielozadaniowe i doskonale spełnią rolę mini biura na każdym spotkaniu biznesowym.

Firmowy folder na dokumenty to także uniwersalny gadżet, który nie tylko efektownie się prezentuje, ale i może być eleganckim upominkiem reklamowym. Z dodatkiem notatnika będzie bardzo przydatny na wszelkie targi i konferencje, a dodatkowo wyposażony w uniwersalny uchwyt na iPada z ładowarką USB spełni funkcję małego biura. Firmowy folder na dokumenty prezentuje się bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym i jego posiadanie z pewnością zwiększy prestiż każdej firmy. Wszystkie oferowane teczki i foldery to bardzo starannie i elegancko zaprojektowane modele, które wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, takich jak skóra ekologiczna, len czy poliester.