Fartuchy kuchenne z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Fartuch kuchenny to nie tylko atrybut każdej gospodyni domowej, ale także ważny element firmowej odzieży pracowników z branży gastronomicznej. Kelnerzy, kucharze czy barmani, którzy mają na sobie atrakcyjnie zaprojektowane i uszyte fartuchy kuchenne z logo własnej firmy, świadczą o jej profesjonalizmie i rzetelnym podejściu do klienta. Takie elementy odzieży mogą stanowić także doskonały upominek reklamowy, dzięki któremu umocni się świadomość marki na rynku spożywczym czy gastronomicznym, ale nie tylko.

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości fartuchy kuchenne, które zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, takich jak non-woven, jeans, bawełna z poliestrem czy skóra z metalowymi elementami. Dostępne są nie tylko w klasycznej biali, ale również w bogatej palecie innych kolorów, takich jak róż, żółty, granatowy czy czerwony. Oferujemy różne modele atrakcyjnie zaprojektowanych fartuchów, które zachwycą każdego szefa kuchni i właściciela restauracji. Wykonujemy także trwały nadruk, który jest odporny na niezliczoną ilość prań.

Fartuchy do kuchni z nadrukiem reklamowym to znakomity pomysł na efektowny i niedrogi gadżet reklamowy. Dzięki ciekawie zaprojektowanej szacie graficznej z logotypem firmy, można skutecznie dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów czy nawiązać nowe relacje biznesowe. Takie fartuchy można wykorzystać jako upominki reklamowe dla gości nowo otwartej restauracji czy pizzerii, na kursie gotowania czy w innych, kulinarnych okolicznościach.