Akcesoria do wina z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 48

Dobry trunek jest świetnym pomysłem na prezent, zwłaszcza dla smakosza wybornych win. Podobnie i akcesoria do wina mogą stanowić oryginalny i miły dla obdarowanego upominek. Właściciele różnych firm mogą wykorzystać je także jako nietuzinkowy gadżet reklamowy dla współpracowników, ważnych gości biznesowych czy partnerów w interesach. Takie niewielki upominki firmowe pozytywnie wpłyną na klientów i nowych, potencjalnych odbiorców, dzięki czemu umocni się pozycja marki na rynku.

Nasz sklep internetowy oferuje różnego rodzaju akcesoria do wina, które są dostępne zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. W tej kategorii znajdziesz min. wysokiej jakości noże kelnerskie z otwieraczem do butelek i obcinaczem do folii, efektowne chłodziarki do wina z rzeźbionego marmuru i drzewa akacjowego lub z terakoty, eleganckie coolery do wina, pokrowce chłodzące – idealne na piknik czy nowoczesne korkociągi z dźwignią i elektryczne otwieracze.

Artykuły do wina z nadrukiem reklamowym to także eleganckie i praktyczne, profesjonalne zestawy, które składają się z wielu niezwykle przydanych akcesoriów, takich jak min. zatyczki, korkociągi, pierścienie, nalewaki, noże, lejki czy termometry. Na uwagę zasługuje atrakcyjny zestaw do wina, który wyposażony jest dodatkowo w akcesoria do serwowania serów białych, żółtych i dojrzewających. Oferowane akcesoria do wina umieszczone są estetycznie w bardzo eleganckim pudełku prezentowym, na którym można dokonać stosownej personalizacji.

Takie upominki reklamowe z logo to efektowne, podarunki z klasą, które z pewnością zostaną odpowiednio docenione przez obdarowanych. Można je wręczać w najróżniejszych sytuacjach np. z okazji podpisania ważnego kontraktu, spotkania biznesowego z kluczowymi partnerami w interesach czy z okazji targów czy Dni Wina. Odpowiednio zaprojektowana grafika, hasło reklamowe lub dane kontaktowe do firmy, które zostaną efektownie umieszczone w odpowiednim miejscu, z pewnością przykują wzrok odbiorcy i wzbudzą jego zainteresowanie profilem działalności firmy.