Zestawy do wina na prezent z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Wino to trunek szlachetny, który znajduje uznanie w oczach wielu koneserów dobrego i wykwintnego smaku. Jest wręczany przy wielu okazjach jako prezent okolicznościowy i zawsze chętnie jest przyjmowany. W bardzo dobrym tonie jest obdarowanie ważnego partnera biznesowego czy kluczowego klienta firmy odpowiednimi akcesoriami do wina. Zestawy do wina na prezent mogą stać się skutecznymi i eleganckimi nośnikami reklamy, które zawsze będą mile widziane.

W tej kategorii znajdują się doskonałej jakości efektowne i funkcjonalne komplety do wina, które idealnie nadają się jako upominek od firmy. Oferujemy różne zestawy do wina na prezent, które są zamknięte w stylowych i eleganckich skrzyneczkach i opakowaniach, wykonanych z różnych materiałów, takich jak bambus czy drewno. Takie zestawy z nadrukiem reklamowym wyposażone są w różne ilości praktycznych elementów, niezbędnych do otwierania i zabezpieczania butelki wina.

Znajdziesz tu komplety z akcesoriami z drewna inkrustowanego, ze stali nierdzewnej czy wysokiej jakości metalu, które wyposażone są w wiele przydatnych akcesoriów, takich jak otwieracz, pierścień zapobiegający kapaniu, korek, nóż kelnerski, zatyczka, nalewak, a nawet termometr. Niektóre modele mają wydzielone specjalne miejsce na wino, inne są zamknięte w efektownym opakowaniu w kształcie butelki. W naszej ofercie dostępne są także pojedyncze akcesoria do wina, takie jak torby prezentowe, korkociągi, korki, noże kelnerskie, pierścienie, schładzacze oraz eleganckie, szklane karafki.

Zestawy upominkowe do wina z logo firmy to prezent uniwersalny, który doceni każdy sympatyk tego szlachetnego napoju. Dzięki atrakcyjnie zaprojektowanej personalizacji, takie firmowe prezenty mogą stać się skutecznym narzędziem marketingowym, dzięki któremu prestiż każdej firmy wzrośnie.
Wykonujemy trwały i efektowny nadruk, który wykonany jest nowoczesnymi i sprawdzonymi technikami. Elegancki prezent z pięknym znakowaniem doceni każdy obdarowany, co może zaowocować umocnieniem relacji biznesowych.