Akcesoria do samochodu z logo

Wyświetlanie wszystkich wyników: 41

Dla właścicieli samochodów bardzo ważne są różne akcesoria, przydatne w trakcie użytkowania aut. Miłośnicy motoryzacji uwielbiają gadżety motoryzacyjne, ponieważ dzięki nim ułatwione jest utrzymanie samochodu, a jazda staje się bardziej komfortowa. Ze względu na bardzo dużą ilość osób zmotoryzowanych, takie akcesoria do samochodu można z powodzeniem wykorzystać jako efektowne i praktyczne upominki z nadrukiem reklamowym. Zawsze się przydadzą, zarówno w trasie, jak i poza nią.

Kategoria obejmuje wysokiej jakości akcesoria do samochodu, które idealnie się nadają dla firm z branży motoryzacyjnej i dla poszczególny kierowców. Oferujemy wiele przydatnych gadżetów, takich jak elegancko zaprojektowane uchwyty na telefon w różnych kształtach i rozmiarach, które mogą być z odświeżaczem samochodowym lub z wbudowaną ładowarką bezprzewodową. Na zmienną jesienno-zimową aurę polecamy skrobaczki do szyb z gumową ściągaczką lub z rękawicą, zaś na letnie upały mamy estetycznie i praktycznie wykonane osłony przeciwsłoneczne do szyb, zarówno na przednie, jak i boczne – w komplecie z przyssawkami. Posiadamy także osłony aluminiowe na szyby i kierownicę, które skutecznie chronią przed słońcem i nagrzaniem.

Gadżety motoryzacyjne to także różne narzędzia, ułatwiające podróż, a nawet chroniące zdrowie i życie. Wielofunkcyjny młotek bezpieczeństwa z nożykiem do pasów i latarką LED przyda się w razie kolizji drogowej, zaś kamerka samochodowa zarejestruje każde zdarzenie w trakcie ruchu, co możne zapobiec ewentualnym wypadkom. Każdemu kierowcy przyda się wielofunkcyjne urządzenie, a jest nim cyfrowy miernik mierzenia opon, manometr i miernik zużycia bieżnika. Idealnym upominkiem z logo firmy może być etui na klucze samochodowe, chroniące przed kradzieżą. Nie zapominajmy o przyjemnych zapachach w aucie. W naszej ofercie znajdziesz odświeżacze powietrza o zapachu cytrusowym, waniliowym, mentolowym czy brzoskwiniowym, które uprzyjemnią każdą podróż.

Personalizowane gadżety do samochodu to świetny prezent dla kierowców, który doskonale sprawdzi się w branży motoryzacyjnej.