Scyzoryki reklamowe z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wśród gadżetów reklamowych największym powodzeniem zawsze cieszą się te najbardziej praktyczne i funkcjonalne. Dlatego w naszym asortymencie dostępne są noże wielofunkcyjne i scyzoryki reklamowe, które mogą być użytecznym upominkiem promocyjnym tak dla kontrahentów, jak i dla własnych pracowników. Będą chętnie wykorzystywane na co dzień przez kierowców, mechaników, inżynierów, a także przez majsterkowiczów czy fanów spędzania czasu na świeżym powietrzu, a to z kolei pozwoli na stworzenie emocjonalnej więzi z daną firmą. Prosty, ale solidny nóż składany z nadrukiem będzie także skutecznym narzędziem zwiększającym świadomość marki wśród potencjalnych klientów.

W Regalo dbamy o to, by nasze scyzoryki reklamowe były wytrzymałe i łatwe w użytkowaniu, a przy tym starannie wykonane. Nadruki nanosimy na nie rozmaitymi metodami, które dopasowujemy zawsze do potrzeb klienta, dzięki czemu wybrany wzór pozostaje wyraźny nawet przy częstym użytkowaniu, nie ściera się i nie traci kolorów. W naszej ofercie dostępne są zarówno proste noże składane, jak i scyzoryki wyposażone w takie elementy jak korkociąg, otwieracz do konserw czy podręczny śrubokręt.

Scyzoryk z logo to elegancki sposób na reklamę firmy, który umożliwi zarówno większe przywiązanie odbiorców do marki, jak i skuteczne rozpowszechnienie swojego logotypu w szerszym gronie zainteresowanych. Taki oryginalny gadżet reklamowy będzie służył przez lata, stając się stałym elementem codzienności dla klientów i pracowników przedsiębiorstwa.