Kosmetyczki reklamowe z nadrukiem

Wyświetlanie 1–48 z 57 wyników

Kosmetyczka to atrybut niezbędny w każdej damskiej torebce, ale i w męskiej aktówce i walizce. Niezwykle przydatna w czasie każdej podróży, ponieważ można umieścić w niej wszelkie niezbędne kosmetyki i drobiazgi i mieć je uporządkowane w jednym miejscu. Dzięki kosmetyczce nic się nie zgubi, ani gdzieś nie zawieruszy, a przy okazji korzystania z niej, można reklamować produkty lub usługi firmowe.

W tej kategorii znajdują się efektowne i praktyczne kosmetyczki z nadrukiem firmowym, które idealnie nadają się jako skuteczny nośnik reklamy i promocji. Nasze kosmetyczki reklamowe to różne modele i kształty, które cechują się funkcjonalnością i eleganckim designem. Pośród szerokiego spektrum produktów znajdują się kosmetyczki reklamowe o klasycznym kształcie z zameczkiem, z lusterkiem, z przezroczystym okienkiem lub całkiem przezroczyste, z zapinanymi przegrodami, haczykiem czy z uchwytem na paseczku lub wyciętym. Posiadamy kosmetyczki wykonane z różnych, trwałych materiałów, takich jak naturalny korek, płótno, skóra, poliester czy szczelny silikon. Oferowane produkty są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

Kosmetyczka z logo firmy to eleganckie i praktyczne gadżety, które mogą być wykorzystane w branży beauty. Właściciele gabinetów kosmetycznych, salonów urody czy drogerii mogą je wręczyć jako upominek reklamowy swoim stałym klientom czy partnerom biznesowym. Dzięki temu rozpoznawalność ich marki na rynku znacznie wzrośnie i będą zawsze mile wspominani przez swoich darczyńców.