Kredki reklamowe z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 38

Trudno sobie wyobrazić, by kredki nie były częścią wyprawki przedszkolaka lub dziecka uczęszczającego do szkoły podstawowej. Również starsi uczniowie korzystają niekiedy z tych praktycznych przyborów do rysowania, podobnie zresztą jak dorośli. Używa się ich na co dzień nie tylko w przedszkolach i szkołach podstawowych, ale także w miejscach takich jak przychodnie, kawiarnie czy galerie handlowe, w których odbywają się eventy dla najmłodszych. Nic zatem dziwnego, że wiele firm decyduje się na promocję właśnie z wykorzystaniem kredek.

Proponujemy naszym Klientom kredki reklamowe, dzięki którym można dotrzeć do potencjalnych odbiorców bez dużego nakładu finansowego włożonego w kampanię promocyjną. Co więcej, w przypadku kredek każdego typu trudno mówić o reklamie, która może spotykać się z negatywnym przyjęciem. Kolorowe opakowanie z przydatnymi artykułami piśmienniczymi w środku chyba zawsze jest miłym podarunkiem. Można je podarować dzieciom na przykład w ramach jakiejś akcji lub chcąc zapewnić im zajęcie podczas rozmowy z ich rodzicami. Okazji do tego, by wręczyć dziecku lub rodzicowi kredki ozdobione firmowym logo jest naprawdę mnóstwo.

Szeroka gama pakowanych w kartoniki zestawów kredek świecowych, ołówkowych, a także temperówki i farby to szereg możliwości. Warto o nich porozmawiać z naszymi specjalistami, którzy służą fachowymi poradami między innymi w zakresie wyboru techniki druku. Dbamy o to, by przygotowywane przez nas kredki z nadrukiem w każdym przypadku prezentowały się zachęcająco i efektownie, ale nie zapominamy też o tym, by zagwarantować ich funkcjonalność.

Wysokiej klasy kredki z logo dla firm i instytucji publicznych to nasza specjalność. Z tego powodu, w ramach przygotowanej oferty znaleźć można zarówno wieloczęściowe zestawy w sam raz na specjalne zamówienia, jak i dużo skromniejsze komplety składające się z kilku kredek. Wierzymy, że skuteczność reklamy w przypadku kredek jest mocno uzależniona przede wszystkim od atrakcyjności i pomysłowości nadruku.