Gadżety reklamowe mogą wywoływać różne skojarzenia. Część osób wyobraża je sobie, jako coś… kiczowatego. Przedmioty te często cechują się małą oryginalnością oraz niską jakością. Z drugiej strony, zawsze wzbudzają one w kliencie zainteresowanie – bo kto z nas nie lubi upominków? Dlatego też warto szukać ciekawych pomysłów na gadżety reklamowe, bo mają one duży potencjał marketingowy. A gdyby tak postawić na podarunki z drewna? To brzmi naprawdę intrygująco!

W artykule znajdziesz informacje na temat:

Drewno – niesamowity materiał

Przedmioty wykonane z drewna zawsze uchodzą za solidnie. Trudno się temu dziwić, skoro przez wieku to właśnie drewno było głównym budulcem domostw i gospodarstw. Ten materiał ma w Polsce szczególny status. Kojarzy się z naturą, przywodzi na myśl ciepłe wnętrza, w których znajduje się kominek. Do dziś w wielu mieszkaniach i domach znaleźć można drewniane akcenty w postaci mebli, karniszy czy dekoracji. Warto mieć na uwadze, jak wiele pozytywnych emocji wywołuje drewno i wykorzystać to na gruncie marketingowym. Drewniane gadżety reklamowe z pewnością będą się wyróżniać wśród innych.

Pomysły na drewniane gadżety reklamowe

Drewniane gadżety reklamowe mogą mieć najróżniejszą formę. To może być drewniana deska, która idealnie sprawdzi się w kuchni. Popularnością ciszą się drewniane podkładki pod kubek z kawą lub herbatą które elegancko się prezentują i skutecznie chronią blat przed zabrudzeniami i przebarwieniami. Inny przykład to linijka drewniana, którą można wygodnie mierzyć albo drewniana zawieszka ozdobna, np. na choinkę. Wszystkie te przedmioty znaleźć można w naszym sklepie internetowym Regalo Gifts. Jest ich zresztą znacznie więcej, każda firma znajdzie więc taki drewniany upominek, który idealne oddaje ducha jej marki. W końcu gadżet musi godnie reprezentować daną firmę i jej markę!

Zalety gadżetów reklamowych z drewna

Gadżety z drewna mają wiele zalet. Oto kilka z nich:

  • Upominki wyróżniają wśród innych. Na ogół gadżety reklamowe wykonywane są z plastiku. Drewniany podarek w naturalny sposób przykuje uwagę klienta.
  • Drewniane gadżety wywołują wiele pozytywnych skojarzeń, a ludzie chętnie po nie sięgają.
  • Drewno jest eleganckie. Nawet jeśli gadżety drewniane nie są drogie w produkcji i tak będą sprawiać wrażenie luksusowych. Wynika to ze specjalnego statusu drewna.
  • Drewno to materiał plastyczny, na którym można umieścić grawer. Z łatwością można więc upominek spersonalizować.
  • Drewno to materiał ekologiczny, a coraz większa grupa klientów na ma sercu dobro środowisko. Plastikowe upominki będą ich jedynie zniechęcać.
  • Drewniany upominek na wysokie walory estetyczne.
  • Gadżet z drewna cechuje się trwałością i solidnością, będzie więc prezentem na lata.

Personalizowanie gadżetów z drewna

Nasz sklep REGALO GIFTS oferuje różne pomysły na reklamowe upominki z drewna. To jednak nie wszystko. Umożliwiamy także znakowanie gadżetów reklamowych. Nie ma co ukrywać – upominek bez nadruku czy grawera nie będzie miał dużej siły rażenia. Ludzie szybko zapomną, od kogo go otrzymali. Dlatego estetycznie wykonywany gadżet powinien zostać spersonalizowany. W tym celu najlepiej umieścić na nim grawer jak logo firmy czy jej nazwę. To sprawi, że obdarowany od razu skojarzy prezent z daną marką. Mało tego, utworzony przez nas na drewnie grawer będzie mu nieustannie przypominał o danej firmie, pozwalając na budowanie wokół niej pozytywnych skojarzeń. Znakowanie gadżetów to integralna część tworzenia upominków dla klientów. Warto pamiętać, że drewno pozwala na uzyskanie bardzo estetycznego grawera.

Przygotuj drewniany gadżet z REGALO GIFTS

Zapraszamy do kontaktu w sprawie przygotowania spersonalizowanych gadżetów reklamowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Należy wybrać z niej drewniany przedmiot, który najlepiej oddaje ducha danej firmy. Następnie dobrze skontaktować się z nami, aby ustalić szczegóły. Wspólnie przedyskutujemy wygląd gadżetu, jego wielkość, kolor czy ilość. Ustalimy także dokładnie, jak powinien wyglądać grawer. W tej kwestii zawsze podążamy za wizją zamawiającego. Logo firmy może być duże lub subtelne, można je umieścić na samym środku lub gdzieś dyskretnie z boku. Niezdecydowanym klientom służymy radą i wsparciem – w końcu od lat zajmujemy się tworzeniem gadżetów reklamowych. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, gadżety są zawsze wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. I o to chodzi! Mają być one wizytówką danej firmy i budować określone skojarzenia w głowach klientów.

Drewniane gadżety reklamowe to świetny pomysł na akcję promocyjną. Powszechnie wiadomo, że marketing bezpośredni działa, nawet jeśli wymaga nieco więcej wysiłku – w końcu upominek trzeba wybrać, spersonalizować i zamówić. Pozwala to jednak na budowanie silnej marki i skuteczne pozyskiwanie klientów. Trzeba mieć na uwadze, że z gadżetów reklamowych korzysta coraz większa ilość firm. Dlatego upominek powinien się wyróżniać. Może tym, że jest wykonany z drewna? Oczywiście, oprócz materiału, równie ważne jest znakowanie.