Druk na drewnie Warszawa

Nadruk na drewnie – po jakie metody sięgnąć?

Druk na drewnie (Warszawa, okolice i cała Polska!), który wykonujemy w Regalo Gifts ma wielu zwolenników, szczególnie jeśli chodzi o upominki eventowe czy prezenty. Często stanowią formę uznania, a firmy wręczają je swoim pracownikom i kontrahentom przy różnych okolicznościach. Niezależnie od tego czy szukasz personalizowanych drobiazgów czy efektownych składowych gift bagów – wydruk na drewnie może Ci się spodobać. Ten naturalny, piękny surowiec może dodatkowo zachwycać Twoim pomysłem zdobienia.

Popularne techniki znakowania: druk laserowy na drewnie i inne

Znakowanie na drewnie może odbywać się przy pomocy kilku metod. Nasi pracownicy, w zależności od projektu i docelowego zastosowania gadżetu podpowiedzą, która z nich sprawdzi się najskuteczniej. Możesz zdecydować się na grawerowanie laserem, wypróbować sitodruk na drewnie albo przetestować druk UV. W naszym portfolio znajdziesz przykłady użycia każdej z nich. Tradycyjny sitodruk, a może kilkuetapowa sublimacja na drewnie? Wiele z tych rozwiązań daje satysfakcjonujące efekty, ale tak naprawdę od tego, z czego skorzystamy, zależy projekt druku. Ten zwykle dostarcza klient i opowiada o koncepcji, a później my – z całą naszą wiedzą i doświadczeniem – konsultujemy go i podpowiadamy optymalne opcje. Zarówno, jeśli chodzi o efekt, jak i o budżet.

Druk UV na drewnie – Warszawa wie, gdzie się zgłosić w pierwszej kolejności!

Nasza siedziba mieści się opodal stolicy, dlatego zawsze jesteśmy pod ręką, jeśli chodzi o centralną Polskę. Dzięki nowoczesnemu zapleczu sprzętu i ekspresowej obsłudze klienta, zamówienia potrafimy realizować szybko (nawet tego samego dnia) i taniej niż konkurencja. Obsługujemy klientów z całej Polski – głównie biznesowych, ale również indywidulanych. Wspieramy eventy biznesowe, branżowe, konferencje, targi. Każde z tych wydarzeń może liczyć na jakościowe gadżety, upominki (artykuły biurowe, kubki, dekoracje) czy unikalne stoiska. Sprawdź nasze rozbudowane menu i zainspiruj się przedmiotami, które tam znajdziesz! A w razie pytań czy wątpliwości – po prostu zapraszamy do kontaktu!

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl