Druk na metalu Warszawa

Wszechstronne rozwiązanie jakim jest drukowanie na metalu

Druk na metalu w Warszawie to zbiór metod znakowania wykorzystywany w wielu dziedzinach, od marketingu, po sztukę! Od wydarzeń kameralnych, po imprezy masowe na ponad 1000 osób! Drukowanie na metalu możesz zaobserwować przyglądając się swojemu brelokowi przy kluczach, który zdobiony jest barwną grafiką, albo na ulubionym metalowym kubku, który zachęca kreatywnym napisem. Możesz też spotkać realizacje, które obejmują nadruk na metalu w sklepach ze sprzętem przemysłowym, np. na płytach czołowych urządzeń, na tablicach informacyjnych. Druk na metalu można zrealizować przy pomocy wielu zaawansowanych technik. W Regalo Gifts stosujemy m.in. druk sublimacyjny, sitodruk, druk UV czy grawerowanie.

Wydruk na metalu – kreatywne gadżety i materiały reklamowe dla każdego

Druk na materiałach o właściwościach metalu jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla potrzeb reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Dzięki możliwościom, jakie daje druk na blasze czy aluminium, możemy stworzyć niepowtarzalne tablice informacyjne, szyldy czy dekoracje ścienne, które przyciągną uwagę każdego przechodnia. Może być uzupełnieniem ścianki na konferencji, by przyciągnąć wzrok albo wykorzystany w realizacji upominków: jako logo na długopisach, napis na kubku termicznym czy tekście pozytywnej afirmacji na breloczku.

Dla naszych fachowców druk na metalu to codzienność

W naszej siedzibie w Otwocku dysponujemy sprzętem do realizacji zamówień na miejscu związanych ze znakowaniem. Jak już wspominaliśmy, druk UV na metalu to jedna z możliwości i zwykle osiągamy z pomocą tej metody bardzo dobre rezultaty. Nanoszona farba szybko schnie i jest trwała. Obok tego rozwiązania, jest też popularny i znany od dziesiątek lat – sitodruk na metalu, który świetnie oddaje głębię kolorów i jest odporny na warunki zewnętrzne, co zwiększa jego trwałość. Sublimacja na metalu jest również możliwa to można dostać specjalne blachy, dedykowane do tej techniki.

Masz pytania? Świetnie! Kiedy się słyszymy?

Do każdego projektu pochodzimy indywidualnie, dlatego, jeśli zastanawiasz się jaka technika sprawdzi się najlepiej w realizacji Twojego projektu, zadzwoń i skonsultuj z nami pomysł.

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl