Druk na PCV Warszawa

Drukowanie na PCV – sprawdź czy ta popularna technika jest również dla Ciebie

Druk na PCV w Warszawie to ceniona usługa, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród firm, jak i klientów indywidualnych. PCV, czyli polichlorek winylu, to materiał charakteryzujący się wysoką trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz łatwością obróbki. Dzięki tym właściwościom doskonale nadaje się do różnorodnych zastosowań, w tym do druku. Pośród tysięcy realizacji, które wykonujemy w Regalo Gifts, znajdzie się wiele przykładów efektownego wykorzystania PCV za pośrednictwem, np. druku UV.

Czy zauważasz te przykłady w życiu codziennym? Druk na płycie PCV w praktyce

Prawdopodobnie nie raz rzucił Ci się w oczy duży baner reklamowy (wewnątrz bądź na zewnątrz budynku), tablice z marketingowym hasłem w różnych lokalach usługowych, barwne rollup’y czy szyldy. Większość reklam tzw. outdoorowych również realizowana jest właśnie poprzez wydruk na PCV. Zainspirowaliśmy Cię? Wspaniale! Druk na PCV sprawdza się w wielu branżach i może pomóc również Twojej działalności w promocji.

Kreatywny biznes przy pomocy prostych rozwiązań: nadruk na PCV

Potrzebujesz banerów reklamowych do kolejnej kampanii? Chcesz trwały i estetyczny element stoiska targowego? Masz biznesowe szkolenie i interesuje Cię przygotowanie materiałów dydaktycznych w bardziej wyrafinowany sposób? Druk UV na PCV zrobi dla Ciebie prawdziwe cuda! Przygotowana przez Ciebie grafika będzie idealnie odtworzona, o świetnej jakości i o wyrazistych kolorach – tak jak projekt. Mało tego! Gotowy materiał będzie trwały i odporny na warunki pogodowe, więc będzie dzielnym sprzedawcą Twojego brandu 24/h, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni! Wybierz napis, logo bądź obraz na PCV i do dzieła!

Skorzystaj z tego rozwiązania i zgłoś się do nas z projektem

Marketing nie znosi ciszy i zastoju i jesteśmy pewni, że masz w głowie plany na kolejne akcje reklamowe. Wypróbuj metodę druk UV na PCV i zobacz na własne oczy te świetne efekty. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w wybrany sposób (mail bądź telefon) i opowiesz nam o swojej koncepcji. Kwestia „druk na PCV cennik” zależy od wielu czynników, ale biorąc pod uwagę wykorzystywaną płytę z polichlorku i trwałość techniki, to w perspektywie czasu inwestycja szybko się zwraca. Zapytaj o szczegóły naszego pracownika.

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl