Druk na piance Warszawa

Drukowanie na piance – czego o nim nie wiesz

Druk na piance w Warszawie przyda się, gdy planujesz wydrukować i wystawić materiały reklamowe bądź informacyjnie w większym formacie. Tak, aby np. uczestnicy lub goście Twojego eventu mogli lepiej przyswoić albo zainspirować się treściami na niej umieszczonymi. Mogą to być hasła marketingowe, skrót z prelekcji, obrazy czy zdjęcia do wystawy – co tylko chcesz! Wydruki na piance mogą wesprzeć każdy komunikat, który zaplanujesz.

Rodzaje, przykłady i kilka ciekawostek – wydruki na piance w Warszawie

W naszym asortymencie znajdziesz dużo gotowych produktów, które możesz wedle swojej kreatywności oznakować – logiem, hasłem, wybranym motywem. Tak przygotowane możesz dodać do toreb prezentowych, dać jako miły „gratis” podczas awansu pracownika, dorzucić do większego prezentu w ramach podziękowania klientom. Ty tworzysz okazję, a my chętnie wesprzemy Cię w projekcie. Rekomendujemy piłeczki antystresowe w wielu kształtach i kolorach, podkładki pod myszkę czy na stół, a dla zmotoryzowanych – samochodowe osłonki na szybę. Drukowanie na piance może przemienić zwykły przedmiot w personalizowany gift, który będzie przypominał o Twoim geście i zbuduje pozytywne wrażenie. Podane propozycje wykonane są z różnych pianek: EVA, poliuretanowej czy EPE. Realizujemy też druk na piance PCV, który ma swoich zwolenników, szczególnie wśród event managerów. Spienione PCV to rodzaj płyty, która może stanowić bazę do nadruku, który wcześniej został wykonany np. na folii i przyklejony. To trwała i sztywna pianka, dlatego sprawdza się dla elementów stojących albo do oparcia o większej powierzchni, np. tablice.

Elementy dekoracyjne w interesującej odsłonie

Istnieje szerokie spektrum możliwości wykorzystania druku na piance w biznesie i podczas wydarzeń, gdzie promujesz swoją firmę. Ale nie zapominajmy, że efekt może być również po prostu ozdobny, dekoracyjny. Możesz zlecić naszej firmie np. zdjęcia na piance – swojej społeczności, zespołu czy prywatne, z okazji ślubu, rocznicy itp. Rezultaty Cię zaskoczą Jeśli przekonaliśmy Cię do przetestowania druku na piance i chcesz poznać cennik, zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem – znamy odpowiedź na większość Twoich pytań!

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl