Druk na plastiku Warszawa

Drukowanie na plastiku jako rozwiązanie dla wielu branż

Druk na plastiku (Warszawa) to niezwykle wszechstronna technika, która znajduje zastosowanie w różnorodnych branżach (budownictwo, elektronika, motoryzacja, event management czy marketing) i dziedzinach. Proces ten umożliwia nanoszenie trwałych i estetycznych nadruków na różnego rodzaju elementach wykonanych z tworzyw sztucznych. Drukowanie na plastiku wyróżnia produkt, nadaje mu indywidualny wyraz, a co za tym idzie – zwiększa jego atrakcyjność w oczach klientów oraz przekazuje istotne informacje czy utrwala w podświadomości logo marki.

Jak to robimy i jakie mogą być efekty czyli druk na tworzywach sztucznych od kuchni

W Regalo Gifts stosujemy wszystkie techniki znakowania dostępne na rynku i w naszej pracowni dysponujemy potrzebnym sprzętem, by wykonać to na miejscu, bez zlecenia podwykonawcom. To daje nam pole do manewru i większą elastyczność we współpracy z klientami. Sitodruk na plastiku to jeden z wariantów zdobienia przedmiotów wykonanych bądź częściowo zaprojektowanych z użyciem tworzyw sztucznych, np. długopisy, butelki sportowe, powerbanki, bezprzewodowe słuchawki czy kubki termiczne. Nadruk na plastiku może wyglądać naprawdę prestiżowo, ale dużo zależy od projektu grafiki i „bazowego” przedmiotu, na który się zdecydujesz. W procesie tworzenia materiałów reklamowych albo ozdobnych doradzamy jaka metoda sprawdzi się w połączeniu z danym akcesorium. Nadruk na elementach plastikowych, wykonany przez naszych fachowców, jest trwały, estetyczny i stanowi dobrą wizytówkę Twojej firmy.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nadruku na elementach reklamowych, opakowaniach czy też produktach przemysłowych, druk na plastiku w Warszawie jest dobrym pomysłem. Mało tego – jest na wyciągnięcie ręki, ponieważ siedzibę mamy opodal stolicy. Podkreślamy, że obsługujemy też klientów z innych części Polski. Możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane profesjonalnie, z dbałością o każdy detal i zgodnie z ustalonymi terminami. Przy najbliższej okazji zachwyć swoich klientów, kontrahentów czy pracowników upominkiem z tworzywa sztucznego, który upiększysz z naszą pomocą! Do usłyszenia!

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl