Druk na plexi Warszawa

Drukowanie na plexi a zastosowanie w biznesie

Druk na plexi w Warszawie to bezkonkurencyjne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać efekt drukowania na szkle przy wykorzystaniu materiału dużo mniej podatnego na zniszczenia. Szkło akrylowe (potoczne zwane plexi, tudzież pleksi) to świetna baza do nadruków reklamowych metodą druku UV oraz za pośrednictwem nadruku na folii, którą później do plexi się trwale przytwierdza. Tak przygotowane wydruki mogą świetnie służyć jako materiały POS (cenówki, stojaki na ulotki, stands’y), elementy ekspozycji w sklepie bądź na stoiskach targowych, ale również jako osobliwy wystrój miejsca pracy czy dekoracyjny akcent w domu. Druk na pleksi ma bardzo szerokie zastosowanie, a jego popularność wciąż rośnie, więc z przyjemnością pomożemy wszystkim zainteresowanym zaprzyjaźnić się z tym rozwiązaniem.

Nadruki na plexi – hit czy kit?

Wspomniana metoda ma wiele plusów. Przede wszystkim to doskonały sposób na wyeksponowanie logo, motto, zdjęć, grafik czy reklam w nowoczesny i efektowny sposób. Prócz personalizowanego druku, taką płytę można dowolnie wyciąć, więc może współgrać z Twoją marką nie tylko napisem, ale też kształtem. W Regalo Gifts realizujemy na co dzień zamówienia na druk UV na plexi (Warszawa i nie tylko) dla biznesu w wielu różnych obszarach. Nasi klienci cenią to rozwiązanie za jego trwałość (odporny na warunki atmosferyczne), efekt (uzyskuje się piękne, żywe kolory) i koszt. W tym miejscu warto przejść do ważnego wątku – druk na plexi cena. Ostateczny rachunek zależy od kilku czynników, takich jak wielkość zamówienia czy rodzaj proponowanej przez klienta grafiki, ale w stosunku do druku na np. drewnie czy skórze, wydruk na plexi jest zdecydowanie tańszy. Warto też pamiętać o jego odporności na warunki pogodowe. Dobrze zrealizowane zamówienia posłuży na lata!

Czy mogę wydrukować zdjęcia na plexi, czyli o mniej reklamowym użyciu

Plexi z nadrukiem to nie tylko banery, reklamy i cenówki (choć tam znajduje najwięcej chętnych) ale również prywatne projekty obejmujące kolaże zdjęć i grafiki upamiętniające ważne wydarzenia. Pamiętaj! Drukować możesz co tylko chcesz, a o tym czy warto oraz jaką metodą, opowiedzą Ci nasi pracownicy, którzy w Regalo od lat codziennie odbywają podobne rozmowy. Zaufaj specjalistom i daj się ponieść kreatywności!

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl