Druk na sklejce Warszawa

Nadruk na sklejce jako wsparcie przy różnych okazjach biznesowych i okolicznościowych

Druk na sklejce (Warszawa) otwiera przed Tobą wiele możliwości w kreowaniu niebanalnych gadżetów oraz dekoracji na wydarzenia biznesowe, prywatne i …bez okazji. Obok drewna, płyt HDF, MDF czy OSB, sklejka, czyli materiał kompozytowy złożony z kilku warstw sklejonego drewna, ma wspaniałe właściwości, które sprzyjają znakowaniu. Drukowanie na sklejce to wdzięczna procedura, ponieważ drewno jest dobrym tłem dla grafik i barwnych motywów – zwykle efekt robi świetne wrażenie, a nasi klienci wracają zadowoleni po następne zamówienia.

Druk UV na sklejce czy grawerowanie?

Pierwszy wariant to technologia bardzo lubiana, pozwalająca na uzyskanie wyrazistych, kolorowych nadruków na powierzchni. Jest to idealne rozwiązanie do produkcji tablic informacyjnych, dekoracyjnych elementów wystawienniczych albo zdobienia gadżetów, np. komplet podkładek do herbaty czy kawy albo zestawy łamigłówek drewnianych, które możesz podarować swoim pracownikom na koniec roku, albo tak uszczęśliwić ich pociechy. Mówi się (i słusznie) że nadruk na sklejce z wykorzystaniem promieni UV jest wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne, w tym na płowienie barw pod wpływem słońca. Grawerowanie na sklejce daje bardzo stylowy efekt, ale – niestety – bez koloru. Możesz ozdobić ją dowolnym kształtem, logiem, mottem, ale warto, aby ustalić sobie na początku czy np. nanoszone logo na sklejce ma być w kolorze czy nie? Czasem ma to ogromne znaczenie dla promocji marki i podpowiemy Ci inne rozwiązanie niż grawer na sklejce. W naszej pracy zwracamy uwagę na wiele szczegółów.

Doradzimy tak, jak umiemy najlepiej, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu – umiemy!

Zapraszamy Cię do naszej kreatywnej fabryki gadżetów i materiałów reklamowych. Druk na sklejce, drewnie, na metalu czy tkaninie to obszar naszej pasji i pracy na co dzień. Wykonany dla Ciebie wydruk na sklejce w najlepszym wydaniu, byś mógł obdarować swoim gadżetem każdego, kogo chcesz. Realizujemy zamówienia na dziesiątki, setki i tysiące produktów – terminowo i szybciej niż konkurencyjne firmy. Zapraszamy! Napis na sklejce, który powiesimy na naszych drzwiach w oczekiwaniu na Ciebie będzie brzmiał: „Miło Cię widzieć!”

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl