Spis treści:

Zima to okres, kiedy trudniej jest promować działania swojej firmy. Dookoła nie brakuje reklam związanych ze Świętami, przez które ciężko się przebić. Zamiast tradycyjnej reklamy, warto więc spróbować dotrzeć do klienta bezpośrednio. A pomagają w tym specjalnie gadżety. Wśród nich dużą popularnością cieszą się przedmioty związane z motoryzacją. I nic dziwnego, gdyż są bardzo przydatne.

Po jakie gadżety motoryzacyjne warto sięgnąć?

W naszym asortymencie znaleźć można najróżniejsze gadżety motoryzacyjne. Dużą popularnością cieszy się kubek podróżniczy, który pozwala przez długi czas rozkoszować się ciepłym napojem, a dodatkowo jest komfortowy w użyciu. Przydać może się etui na tablet czy organizery na walizki, które pozwolą na bezpieczne i wygodne przewiezienie bagażu. Klienci z chęcią przyjmują też takie upominki jak ładowarki samochodowe, adaptery czy waga bagażowa. Wszystkie te przedmioty znacząco ułatwiają organizację podróży. Zwłaszcza, że coraz chętniej korzystamy z samochodu jako środka transportu, a szczególnie, gdy za oknem pada śnieg i deszcz.

Gadżety motoryzacyjne śmiało można wykorzystać jako prezent dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych. To przedmioty funkcjonalne, które przydadzą się każdemu, zarówno osobom młodym, jak i w średnim wieku. Z pewnością zapadną one obdarowywanym w pamięć. W ich głowach pojawią się pozytywne skojarzenia związane z daną firmą lub marką. Najważniejsze jest jednak, by akcesoria były personalizowane.

Personalizacja gadżetów motoryzacyjnych

Aby gadżet spełniał swoje funkcje reklamowe, musi zawierać nazwę danej firmy lub jej logo. Zajmujemy się ich tworzeniem. Na wybranych przez klienta akcesoriach umieszczamy wskazane odznaczenie. Posługujemy się różnymi technikami znakowania gadżetów. W przypadku kubka podróżniczego, skorzystamy z metody grawerowania laserowego, a w przypadku torby na tablet użyjemy metody sitodruku. Wszystko zależy od materiału, z jakiego wykonany jest gadżet, a także od oczekiwań klienta. To on decyduje jak logo firmy powinno być duże, gdzie się powinno znaleźć i jaką powinno mieć kolorystykę. Dzięki temu każdy gadżet staje się unikatowy.

Personalizowane gadżety motoryzacyjne wręczyć można klientom jako podziękowanie za zakupy lub skorzystanie z danej usługi. Łatwo rozdać je w czasie różnego rodzaju eventów firmowych, targów, festiwali. Ponieważ kierowców nie brakuje, z pewnością sięgną oni po najróżniejsze gadżety motoryzacyjne i będą z nich często korzystać.

Funkcjonalność, jakość i skuteczność

Proponowane przez nas gadżety motoryzacyjne są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu każda firma może znaleźć takie akcesoria, które najbardziej odpowiadają jej potrzebom i wizji marketingowej. Niezależenie od wybranego modelu, można liczyć na jego funkcjonalność. Nasze akcesoria pochodzą od sprawdzonych producentów. Usługi realizujemy szybko, nawet jest zamówienie jest na dużą ilość akcesoriów. Wszystkie cechują się skutecznością działania i są wygodne w użytkowaniu. Dzięki temu, dobrze reprezentują firmę, której logo na nich widnieje, pozwalając na budowanie jedynie pozytywnych skojarzeń wokół danej marki. To z kolei sprawia, że działanie marketingowe jest skuteczne. Kto nie chciałby zimą, stojąc w korku, napić się łyka gorącej herbaty, albo sprawdzić coś dla tablecie, który jest odpowiednio zapakowany? Korzystanie z elektroniki jest z kolei możliwe dzięki specjalnym ładowarkom i adapterom. Jak widać, przygotowana przez nas oferta zawiera naprawdę przydatne gadżety, po które klient sięgnie nie raz.

Akcesoria są świetną reklamą dla wielu firm działających w obszarze transportu i motoryzacji. Mogą sięgnąć po nie szkoły jazdy, sklepy z akcesoriami samochodowymi, stacje benzynowe i wiele innych. Wykorzystać je mogą także inne firmy, nie związane z tym obszarem. Czasem szukają one pomysłu na upominek reklamowy dla klientów. Jeśli większość z nich jeździ samochodem, sięgnięcie po tego typu akcesoria może być dobrym pomysłem. Wszystko zależy od grupy docelowej. Era ulotek czy długopisów już się skończyła. Gadżety, które są praktycznie i odpowiadają na potrzeby ludzi z pewnością będą się cieszyć większą uwagą. A logo będzie dyskretnie przypominać o tym, od kogo podarunek pochodzi. Na podświadomym poziomie ludzie stworzą w swojej głowie pozytywne skojarzenia z daną marką.

Zima dla kierowców jest zawsze ciężkim czasem. Na szczęście istnieją gadżety, które mogą ją umilić. Są one dostępne w asortymencie naszego sklepu. Funkcjonalne i wygodne w użyciu, z pewnością ucieszą klientów. Warto więc wykorzystać je jako element kampanii reklamowej. Estetyczne logo umieszczone na przedmiotach, będzie przypominać o danej firmie. Wszystkie akcesoria nowocześnie się prezentują i będą przyciągać wzrok. To jednak nie koniec ich zalet, gdyż dają one wiele możliwości. Ich głównym atutem jest przede wszystkim nowoczesność. Świadczy o tym, że dana firma idzie z duchem czasu. Z pewnością taki gadżet reklamowy będzie wyróżniać się swoją niebanalnością, a umieszczony na nim grawer lub nadruk spełni funkcje reklamowe.