Antystresy

Antystresy

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Piłeczki antystresowe to bardzo przydatne gadżety, które służą do rozładowania napięcia i stresu w pracy. Dzięki nim można w skuteczny sposób złagodzić lub zlikwidować, towarzyszące nam negatywne emocje. Te niewielkie akcesoria mogą także służyć innym celom. Poprzez umieszczenie na nich nadruku z logo firmy, stają się efektownym i tanim artykułem reklamowym.

Firma Regalo Gifts oferuje różnorodny wybór upominków reklamowych. Zajmujemy się zarówno dystrybucją, jak i znakowaniem. W swoim asortymencie posiadamy szeroką gamę artykułów promocyjnych, takich jak materiały biurowe i piśmiennicze, markową elektronikę, maskotki, narzędzia, tekstylia, antystresy promocyjne i wiele innych.

Piłeczki antystresowe

Piłeczki antystresowe z własnym nadrukiem to bogaty wybór akcesoriów w różnych modelach i kolorach. Oferujemy antystresy w różnych kształtach: piłeczki standardowe, gładkie, piłeczki nożne, w kształcie serca, efektownego domku, kuli ziemskiej, ciężarówki, w kształcie dłoni -like it, jako figurki lekarza czy Świętego Mikołaja. Antystresy reklamowe to także żarówki, krople wody, kostki, zarówno decyzyjne jak i do gry. Antystresy promocyjne wykonane są z miękkiej pianki poliuretanowej i nadają się idealnie do ugniatania, ściskania, a nawet rzucania. Umieszczenie na nich logo firmy i krótkiej informacji o jej działalność, to świetny pomysł na zwiększenie rozpoznawalności i szansa na dotarcie do nowych klientów. Taki nieduży gadżet reklamowy, podarowany pracownikom i klientom to bardzo oryginalny upominek, który stanie się sposobem na utrwalenie marki w ich świadomości.
Piłeczka antystresowa z nadrukiem, jaką oferuje Regalo Gifts to produkt najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, ponieważ wykonujemy znakowanie, które jest wytrzymałe i odporne na ścieranie.

Antystresy reklamowe to oryginalne gadżety personalizowane, które proponujemy dla firm i instytucji publicznych. Stanowią nie tylko doskonałą alternatywę do rozładowania emocji, ale są interesującym i skutecznym elementem strategii marketingowej.