Firmowe karteczki samoprzylepne z logo firmy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Firmowe karteczki samoprzylepne z logo firmy, idealne na upominki promocyjne

Karteczki samoprzylepne to niezbędny atrybut na każdym biurku. Dzięki nim możemy szybko zapisać ważne informacje, przykleić je do segregatorów i teczek, oznaczyć dokumenty, nad którymi akurat pracujemy. Firmowe karteczki biurowe to doskonały pomysł na wręczenie ich pracownikom lub klientom firmy. Kolorowe i estetycznie zapakowane, będą stanowić bardzo miły podarunek i staną się wizytówką naszej firmy.

Regalo Gifts oferuje upominki i gadżety reklamowe dla firm w najprzeróżniejszej postaci. W naszej ofercie posiadamy zarówno eleganckie przedmioty elektroniczne, jak i artykuły piśmiennicze, akcesoria biurowe, praktyczne tekstylia, takie jak peleryny, poncza, torby i plecaki. Bardzo duży wybór artykułów, niezbędnych w każdym biurze jest bardzo interesującą propozycją dla wszystkich właścicieli firm.
Karteczki samoprzylepne z logo firmy to doskonały gadżet marketingowy, ponieważ umieszczenie na nim krótkiej informacji o prowadzonej działalności, może zainteresować potencjalnych klientów i zachęcić ich do skorzystania z usługi lub zakupu produktu.
Reklamowe karteczki samoprzylepne, które posiadamy w asortymencie to bardzo atrakcyjne i kolorowe zestawy, które ucieszą każdego klienta. Pomysłowo i gustownie zapakowane przyciągają wzrok i budzą zainteresowanie.

W naszej ofercie znajdują się karteczki do notowania w efektownym trójkącie lub z chmurką, w zestawie z notatnikiem, linijką, długopisem, kalendarzem, z pojemnikiem na przybory lub umieszczone na efektownym domku z dodatkowymi karteczkami. Wybór jest bardzo różnorodny, a wszystkie proponowane promocyjne karteczki biurowe są wykonane bardzo starannie i gustownie. Piękne i żywe kolory, atrakcyjne dodatki w formie innych gadżetów i interesująca pod względem wizualnym oprawa, czyni z tego produktu bardzo interesującą ofertę.
Jako firma zajmująca się sprzedażą i znakowaniem artykułów reklamowych, możemy zagwarantować wysoką jakość oferowanych produktów.

Takie nieduże, ale bardzo oryginalne gadżety z umieszczonym logo firmy, to doskonałe propozycje na upominki promujące każdą firmę.