Klipy do notatek i dokumentów

Klipy do notatek i dokumentów

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Klip do dokumentów

    Wybierz opcje

W każdym biurze powinny znajdować się niezbędne akcesoria i materiały, służące usprawnieniu pracy i podniesieniu jej wydajności. Wyposażenie biurowe obejmuje szeroki zakres różnorodnych przedmiotów, które spełniają nie tylko funkcję użytkową, ale mogą posłużyć jako efektywny nośnik reklamy i promocji.

Regalo Gifts posiada w swoim asortymencie bardzo bogaty wybór artykułów i gadżetów reklamowych dla firm, które są nie tylko efektowne, ale i tanie. Pośród różnorodnej i atrakcyjnej oferty znajdują się markowe akcesoria elektroniczne, tekstylia, przedmioty niezbędne w domu i podróży, wyposażenie sportowe. W naszej ofercie znajduje się wiele atrakcyjnych i funkcjonalnych materiałów biurowych, takich jak notesy, teczki, długopisy, karteczki samoprzylepne, wizytowniki czy klipy do dokumentów.

Klipy promocyjne do dokumentów

Proponujemy promocyjne klipy, które są nie tylko estetyczne i praktyczne, ale mogą być miłym upominkiem dla klientów firmy. Wyprodukowane niezwykle starannie i z wielką dbałością o szczegóły są tak zaprojektowane, że istnieje możliwość zamieszczenia logo twojej firmy. Klipy do notatek to niewielki gadżet, ale bardzo użyteczny i powinien znaleźć się w każdym miejscu pracy. Klipy firmowe to doskonała alternatywa dla notatek elektronicznych, ponieważ klipy do notatek zawsze są na biurku w zasięgu wzroku i w razie potrzeby, można z nich szybko skorzystać.

W naszej ofercie znajdują się klipy do dokumentów, które są w zróżnicowanej, żywej kolorystyce. Wykonane z metalu i plastiku i w pięknych barwach będą stanowić bardzo miły, drobny upominek reklamowy dla klientów i kontrahentów firmy. Jako promocyjne klipy szybko staną się efektownym gadżetem o charakterze marketingowym.
Proponujemy także klip do notatek, który wykonany jest z akrylu i metalu. Jego podstawa jest w kształcie półprzezroczystego sześcianu, na którym można umieścić logo firmy, dzięki czemu stanie się atrakcyjnym artykułem reklamowym. W naszej ofercie znajduje się również zestaw kolorowych spinaczy w transparentnym opakowaniu i podstawka na notatki z wbudowanym kalkulatorem.

Eleganckie klipy firmowe z nadrukiem to niebanalny i użyteczny w każdym biurze gadżet reklamowy i skuteczny nośnik reklamy i promocji.