Komplety upominkowe z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Każdy z nas lubi dostać upominki, bo sprawiają nam przyjemność i radość. Są wręczane z różnych okazji, zarówno na gruncie domowym, jak i zawodowym, i zawsze są bardzo mile widziane. Elegancko i gustownie zapakowany prezent sprawi radość członkowi rodziny, przyjacielowi czy klientowi firmy. Dlatego współczesne firmy coraz chętniej korzystają z możliwości wręczania upominków reklamowych z logo swoim klientom i partnerom w interesach, ponieważ dzięki temu umacniają swój wizerunek i podnoszą prestiż marki.

W tej kategorii znajdują się atrakcyjnie zapakowane komplety upominkowe, które są znakomitym pomysłem na prezent od firmy czy instytucji. To bardzo praktyczne i eleganckie gadżety, które zamknięte zostały w stylowych i eleganckich opakowaniach. Można je wręczyć z okazji targów, eventów firmowych, konferencji czy wyjazdów służbowych.
Znajdziesz tu najróżniejsze, praktyczne w domu i biurze zestawy, min składające się z breloka, długopisu i etui na dokumenty, z breloka z dwoma kółeczkami i długopisu, z portfelem, brelokiem i długopisem, z etui na paszport i karty kredytowe, i wiele innych.

Na uwagę zasługują niezwykle eleganckie komplety upominkowe, w skład których wchodzi piersiówka, dwa kieliszki i lejek.
Wszystkie oferowane produkty są wykonane niezwykle starannie i idealnie nadają się na prezent dla pracowników, klientów, kontrahentów firmy oraz nowych, potencjalnych odbiorców. Takie gadżety z nadrukiem reklamowym to praktyczny i efektowny prezent, który na pewno na długo pozostanie w pamięci i doskonale spełni swoje zadanie promocyjne.