Linijki i zakładki

Linijki i zakładki

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Linijka to znany dobrze atrybut nie tylko szkolny, ale i biurowy. Ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie może się stać praktycznym i niedrogim upominkiem reklamowym, który stanie się skutecznym nośnikiem promocji i reklamy. Na takim produkcie można umieścić nie tylko logo firmy, ale także slogan reklamowy czy interesującą, kolorową grafikę, mającą związek z obszarem działalności danej firmy. Dzięki nowoczesnym technikom znakowania możliwości jest bardzo wiele.

W tej kategorii znajdziesz praktyczne i estetyczne linijki reklamowe, które będą doskonałym elementem marketingowym w każdej kampanii reklamowej. W naszym sklepie znajduje się wiele różnorodnych modeli tych niezwykle przydatnych i praktycznych gadżetów. Oferujemy linijki z logo firmy, które wykonane są z różnych materiałów, takich jak drewno sosnowe, trwały i odporny na łamanie plastik, egzotyczny bambus czy aluminium.

Personalizowane linijki z dowolnym nadrukiem

Personalizowane linijki reklamowe to akcesoria z dodatkowymi, atrakcyjnymi elementami. W zależności od modelu wyposażone są w puzzle, w zakładkę, karteczki samoprzylepne, ze szkłem powiększającym, z 8-cyfrowym kalkulatorem czy z nadrukiem UV LED. Na uwagę zasługują produkty w fantazyjnie wykonanych kształtach – ciężarówki, żyrafy czy krokodyla, a także linijki własnego projektu. Mamy nawet elastyczne.

Oferowane linijki posiadają różne długości i zróżnicowane są pod względem kolorystycznym.
Jako gadżety reklamowe doskonale nadają się do ekspozycji logo firmy, jej danych adresowych czy atrakcyjnej grafiki. Dzięki personalizacji linijki staną się oryginalnym giftem promocyjnym.