Lupy reklamowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Lupy jako gadżet reklamowy

Lupy jako gadżet promocyjny to niestandardowa propozycja dla właścicieli firm, którzy pragną w nietuzinkowy sposób zareklamować swoją działalność i zaistnieć w szerszej świadomości potencjalnych odbiorców. Możliwość zamieszczenie nadruku z logo własnej firmy to oryginalny i skuteczny sposób na promocję i reklamę w każdej działającej na rynku branży.

Regalo Gifts zajmuje się dystrybucją i znakowaniem efektownych akcesoriów, służących jako upominki reklamowe. W swojej ofercie posiadamy materiały biurowe, elektronikę, produkty tekstylne, kubki, termosy, a nawet maskotki i wiele innych przydatnych w codziennym życiu przedmiotów. Jednym z oferowanym produktów są lupy, na których istnieje możliwość zamieszczenie nadruku.

Lupy jako gadżet promocyjny posiadają specjalnie zaprojektowaną powierzchnię do wykonania dowolnego znakowania. W naszym asortymencie znajdują się lupy o nowoczesnym i atrakcyjnym wzornictwie. Oferujemy lupy z linijką i 3 lampkami LED w kolorze srebrnym, w praktycznym i eleganckim etui, cienką lupę w niewielkim rozmiarze karty kredytowej w kolorze białym lub granatowym.

Lupy reklamowe jako gadżety o charakterze promocyjnym, idealnie się sprawdzą jako upominki reklamowe. Będą stanowiły niebanalny i efektowny prezent dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych. Umieszczenie na nim logo firmy to doskonały pomysł na poszerzenie strategii marketingowej i zaprezentowania własnej działalności szerszemu gronu odbiorców.
Oferujemy atrakcyjny pod względem graficznym i trwały nadruk, który wykonujemy przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Dzięki odpowiednio dobranym technikom, wszystkie znakowane przez nas materiały i akcesoria będą się cieszyć nienagannym wyglądem przez długi czas.

Lupy reklamowe stanowią niewielki wycinek naszej bogatej oferty. To produkty cieszące się niebanalnym wzornictwem i doskonałą jakością, gdyż wykonane są z dbałością o najmniejszy szczegół. Gadżety te stanowią doskonałą propozycję dla firm z różnych branż i instytucji publicznych, które chcą silnie zaakcentować swoją obecność na rynku.