Notatniki i notesy

Notatniki i notesy

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Elektronika zajmuje coraz więcej miejsca w każdym aspekcie życia człowieka, jednak powoduje to coś zaskakującego – powrót do tradycji. W czasach, kiedy można nagrywać notatki głosowe, pisać je na smartfonie czy korzystać z różnych aplikacji do zarządzania czasem, ludzie łączą te możliwości z klasycznym pisaniem na papierze. To szansa dla Ciebie i dla Twojego biznesu.

Notatniki z nadrukiem – przydatny gadżet dla Twoich klientów

Renesans przeżywają techniki tworzenia notatek, takie jak mapy pamięci, listy zadań czy Bullet Journal. Po latach korzystania z dyskietek i płyt CD ludzie uświadamiają sobie, że najtrwalsze są dane umieszczone na papierze. Starsze nośniki źle znoszą upływ czasu, a papier, chociaż pożółkły, wciąż przechowuje najważniejsze informacje.

Poza tym w trakcie ręcznego pisania człowiek wykorzystuje więcej obszarów mózgu niż przy pisaniu na komputerze. Dzięki temu ma lepszy dostęp do swoich zasobów, takich jak umiejętność planowania czy rozwiązywania problemów. Notesy reklamowe idealnie wpisują się w ten trend. Możesz pomóc swoim klientom dotrzeć do swojego potencjału – wystarczy, że podarujesz im estetyczny i praktyczny gadżet reklamowy. Istnieje duża szansa, że klienci nie zauważą nawet, że za każdym razem, gdy korzystają z notesu, oglądają reklamę Twojej firmy.

Notesy reklamowe to sposób na zwiększenie zasięgu Twojej marki

Sir Richard Branson – miliarder i właściciel marki Virgin, pod której szyldem funkcjonuje kilkaset firm, nie rozstaje się z małym notesem. To właśnie w nim zapisuje pomysły na rozwój swojego konsorcjum i inne idee, które przychodzą mu do głowy. Jak sam twierdzi, myśli są bardzo ulotne i trzeba je szybko łapać, nim znikną. Coraz więcej osób to rozumie i podąża śladami sir Richarda Branson, aby osiągnąć podobny sukces, jak on. Zainspiruj swoich klientów do wejścia na ścieżkę sukcesu lub po prostu towarzysz im w codziennym życiu, gdy tworzą listę zakupów czy plan wakacji. Oni uzyskają ładne notatniki z nadrukiem, a Ty – wieloletnią reklamę swojego biznesu.