Pokrowce na garnitury

Pokrowce na garnitury

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
 • Pokrowiec na garnitur PEVA.

  Wybierz opcje
 • Pokrowiec na garnitur. Pokrowiec na garnitur z otworem na wieszaki i przednim zamkiem błyskawicznym. Jest uszyty z wytrzymałego materiału. Łatwy do złożenia. Poliester 190T.

  Wybierz opcje
 • Pokrowiec na garnitur Hannover. Pokrowiec na 1 garnitur z uchwytem do noszenia. Polipropylen non woven 80 g/m².

  Wybierz opcje
 • Pokrowiec na ubrania na zamek

  Wybierz opcje
 • Pokrowiec na ubrania na zamek (ok. 72 cm) z przezroczystym okienkiem

  Wybierz opcje

Pokrowce na garnitury – niezbędne w podróży służbowej

Pokrowce na garnitur to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wybierają się na ważne targi czy konferencje i muszą zadbać o swój nienaganny strój firmowy. Lśniąca czystością koszula i doskonale skrojony garnitur to wizytówka firmy i szacunek dla kluczowych klientów i ważnych partnerów biznesowych. Aby strój pozostał w nienagannym stanie i nie wygniótł się podczas podroży, niezbędny staje się pokrowiec na garnitur.
Tekstylia takie to bardzo praktyczne akcesoria podczas każdej podróży, które można wykorzystać jako element kampanii promocyjnej firmy.

Wysokiej jakości pokrowiec na garnitur z własnym nadrukiem

W naszym asortymencie znajdują się praktyczne i wytrzymałe pokrowce na garnitury z logo, które zostały wyprodukowane z pierwszorzędnej jakości polipropylenu non woven 80 g/m². Pokrowce zostały wyposażony w praktyczny zamek oraz wygodne uchwyty, dzięki czemu są komfortowe w transporcie zarówno na lotnisku, jak i podczas jazdy innymi środkami transportu. Oferowane produkty posiadają dużą powierzchnię do wykonania personalizacji, dzięki czemu możemy umieścić na nich atrakcyjną szatę graficzną według wytycznych naszego klienta.

Dlaczego warto wybrać personalizowane opakowanie na garnitur z logo?

Pokrowce na garnitury z nadrukiem reklamowym zostaną zauważone i wzbudzą zainteresowanie nie tylko pośród personelu hotelu, ale także wśród innych, podróżujących osób. Taka reklama może zawędrować w rożne miejsca, co pozwoli zaistnieć marce na dalekich, a nawet egzotycznych rynkach. Tekstylia takie mogą stanowić atrakcyjny prezent reklamowy dla ważnych partnerów w interesach, dla których garnitur to strój obowiązkowy na co dzień, który im towarzyszy w każdej podróży.