Promocyjne zestawy notatnika z długopisem z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Promocyjne zestawy notatnika z długopisem z dowolnym nadrukiem

Wszyscy właściciele firm, którzy pragnąć wzmocnić wizerunek swojej marki, szukają oryginalnych rozwiązań, mających na celu skuteczne działania promocyjne i reklamowe. W ogromie towarów zalewających nasz rynek, można znaleźć niedrogie i atrakcyjne gadżety, które idealnie nadają się do celów marketingowych. Takie produkty oferuje Regalo Gifts.

W naszym asortymencie posiadamy bardzo duży wybór artykułów i produktów reklamowych dla firm i instytucji publicznych. Znajdują się wśród nich zarówno markowe gadżety elektroniczne, tekstylia czy artykuły sportowe, jak i niewielkie, ale pomysłowe i funkcjonalne produkty typu długopisy, ołówki, breloki czy piłeczki antystresowe. Na wszystkich tych produktach jest wydzielone miejsce do wykonania profesjonalnego nadruku, który wykonujemy w oparciu o nowoczesne technologie, dzięki czemu jest on nie tylko atrakcyjną szatą graficzną, ale charakteryzuje się trwałością i wytrzymałością.

Wśród wielu akcesoriów biurowych typu teczki, wizytowniki, karteczki samoprzylepne czy podkładki pod mysz, znajduje się zestaw notatnika z długopisem z dowolnym nadrukiem. Reklamowe notatniki z długopisem to akcesoria, niezbędne w każdym biurze i na każdym spotkaniu biznesowym. Oferujemy ekologiczne i praktyczne notesy, które mogą być zarówno pojedynczo, jak i w zestawie.

Zestaw notatnika z długopisem z dowolnym nadrukiem to elegancki i bardzo przydatny komplet, którego zawartość zawiera notes, miejsce na długopis i metalowy długopis i jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych. Proponujemy także elegancki komplet biznesowy, który idealnie nadaje się na gadżet reklamowy i efektowny upominek, gdyż zapakowany jest w efektowne pudełko prezentowe. Promocyjny zestaw notatnik z długopisem może zawierać dodatkowo w komplecie wizytownik czy kolorowe karteczki samoprzylepne w różnych rozmiarach. Firmowy notatnik z długopisem dostępny jest także z praktycznymi przegródkami na telefon i kabel i jako folder na dokumenty.

Reklamowe notatniki z długopisem są wykonane niezwykle starannie i prezentują się bardzo atrakcyjnie. Oferowane modele wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, takich jak mocny papier ekologiczny, skóra, bambus, len, plastik czy poliester. Firmowy notatnik z długopisem może być zamocowany na metalowej spirali, która jest dodatkowym elementem dekoracyjnym. Proponujemy różnorodny wybór tych akcesoriów, zarówno pod względem projektu jak i kolorystyki.
Promocyjny zestaw notatnik z długopisem to efektowny upominek reklamowy, który jest ważnym elementem każdej strategii marketingowej.