Breloki do kluczy samochodowych

Breloki do kluczy samochodowych

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Brelok w kształcie samochodu, którego światła świecą, jak w prawdziwym aucie, dzięki czemu znalezienie zamka nawet w dużych ciemnościach nie będzie stanowiło problemu. Brelok wykonany z metalu, pakowany w elegancki czarny kartonik. Logo wygrawerujemy na samochodzie.
    Uwaga – Produkt może mieć zadrapania i ziarnistą strukturę – nie przyjmujemy zwrotów po sprzedaży

    Czytaj dalej

Breloczki do kluczy samochodowych

Breloki do kluczy samochodowych to akcesoria, które trzyma się w ręku każdego dnia. Ze względu na swoją wysoką funkcjonalność, można je z powodzeniem wykorzystać jako elegancki i niedrogi upominek reklamowy. Taki podarunek to bardzo praktyczny gadżet, który sprawi radość zarówno pracownikom, jak i partnerom biznesowym. Dzięki umieszczeniu na nim personalizowanego graweru z logo firmy, zapadniemy w pamięć potencjalnym nowym klientom i zwiększymy rozpoznawalność marki na rynku. Taka taktyka to doskonałe rozwiązanie dla firm, które stawiają na ciągły rozwój i chcą skutecznie zaistnieć w świadomości swoich odbiorców.

Poznaj ofertę Regalo Gifts: personalizowane akcesoria do kluczyków od auta

Regalo Gifts specjalizuje się w dystrybucji i znakowaniu artykułów i prezentów reklamowych, które są dedykowane różnym firmom i instytucjom publicznym. W naszej szerokiej i różnorodnej ofercie znajdują się markowe artykuły elektroniczne, akcesoria i materiały biurowe, tekstylia, zabawki, gadżety sportowe, breloki samochodowe. Wszystkie oferowane produkty cechują się wysoką jakością i niezwykle starannym wykonaniem, niską ceną i atrakcyjnym, nowoczesnym designem.

Twoja marka zawsze w kieszeni – brelok do kluczy samochodowych z logo firmy

Ekskluzywne breloki do kluczy samochodowych to bogaty wybór akcesoriów, które mogą być zarówno w klasycznym, jak i w nietypowym kształcie. W naszym asortymencie znajdują się eleganckie breloki metalowe, których delikatny połysk doskonale eksponuje wykonany grawer. Oferujemy także breloki skóropodobne, z miękkiego, sztucznego futerka z elegancką blaszką, silikonowe, aluminiowe, drewniane czy plastikowe. Bogactwo kształtów i kolorów dopełnia wielofunkcyjność oferowanych breloków. Mogą być podświetlane, pełnić funkcję latarki, miarki, lokalizatora, otwieracza do butelek, być z silikonowym pędzelkiem do klawiatury czy z nicią dentystyczną.

Breloczek samochodowy – upominek dla branży motoryzacyjnej i transportowej

Takie gadżety idealnie nadają się do branży motoryzacyjnej, takiej jak salony i warsztaty samochodowe, stacje kontroli pojazdów, a także wszystkich kierowców, którzy pracują dla firm transportowych. Breloki samochodowe to bardzo praktyczne i funkcjonalne gadżety, które umożliwiają budowanie wizerunku firmy w sposób efektywny, atrakcyjny i tani.