Kompasy z grawerem, nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Kompas to urządzenie, które służy do określania kierunków geograficznych. Z tego względu świetnie sprawdza się podczas wypraw i wycieczek w terenie, zarówno pieszych w górach czy w lesie, rowerowych czy nawet jazdy na nartach. Kompasy są doskonałym narzędziem nawigacji do wyznaczania kierunku dlatego powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego turysty i podróżnika. Takie akcesoria z nadrukiem reklamowym to także atrakcyjne gadżety, które mogą być wykorzystane w kampanii marketingowej różnych firm i przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki.

W tej kategorii znajdują się profesjonalne i nowoczesny kompasy z karabińczykiem, które można wygodnie zamocować do plecaka czy bagażu turystycznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że urządzenie nie zagubi się podczas wypraw i wycieczek turystycznych. Oferowane akcesoria wykonane zostały z wysokiej jakości materiału ABS, co gwarantuje im dużą wytrzymałość i odporność na niekorzystne czynniki zewnętrze. Jest to nowoczesny sprzęt i dostępny jest w zróżnicowanej kolorystyce.

Takie urządzenia z grawerem, specjalnie dobranym do specyfiki działalności firmy, jest gwarancją skutecznej reklamy i promocji. Kompas z logo to oryginalny i bardzo przydatny prezent reklamowy, który będzie bardzo mile widziany przez turystę i podróżnika.
Wykonujemy różne techniki znakowania, które są trwałe, wytrzymałe i efektowne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wykonana personalizacja będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale i pierwszorzędnej jakości.