Kubki i butelki szklane, szklanki z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć akcesoriów do picia. Kubki i butelki szklane, a także szklanki, które Państwu proponujemy, wyróżniają się nowoczesnym i dopracowanym designem. Postawiliśmy przede wszystkim na minimalistyczny, skandynawski design, ale w naszej ofercie nie brakuje również projektów o nieco futurystycznym wyglądzie. Zadbaliśmy o to, by prezentowane tu przedmioty codziennego użytku robiły wrażenie swoją elegancją, a przy tym były bardzo praktyczne.

Kubki szklane, szklanki i butelki z nadrukiem reklamowym to doskonały pomysł na prezent dla pracowników lub kontrahentów. Są świetnym materiałem na przydatne gadżety reklamowe – z pewnością nie będą leżeć nieużywane w głębi kuchennej szafki. Szklana butelka sportowa doskonale sprawdzi się na przykład podczas treningów, można ją też wziąć ze sobą na spacer lub na wycieczkę. Z pewnością zachwyci ona każdego zwolennika ekologicznego stylu życia. Świetnym upominkiem są także kubki szklane – spodobają się zwłaszcza fanom modnych, stylowych gadżetów, którymi można pochwalić się, goszcząc u siebie znajomych. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć szklanek do serwowania zimnych i gorących napojów, niezbędnych w każdym domu.

Niektóre produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych – można zamówić model w firmowych barwach. Jesteśmy przekonani o tym, że znajdą Państwo tutaj przedmioty, które będą doskonale pasowały do Waszej kampanii reklamowej. Akcesoria do picia z logo firmy przydają się zarówno w czasie wolnym, jak i w pracy!