Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Do biura, na event, jako upominek dla pracownika lub klienta

Kubki z nadrukiem to jedne z najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych. Doskonale sprawdzają się na wiele okazji, mogą zawierać różne przekazy, a do tego stanowią ekonomiczną opcję – zwłaszcza jeśli zamówisz od razu większą liczbę w sklepie Regalo i zaoszczędzisz na kosztach wysyłki. Poznaj naszą ofertę kubków z logo.

Realizacja od ręki i nawet w 24h – kubki z nadrukiem Warszawa

W ramach jakiej okazji możesz wybrać na prezent kubki z logo firmy? To dobry pomysł chociażby na stoisko targowe, którym chcesz wyróżnić się na tle konkurencji. Jeśli potencjalni klienci wyjdą z eventu z takim gadżetem, będą przypominać sobie o Twoim biznesie za każdym razem, gdy zaparzą poranną kawę czy herbatę. Po kubki z nadrukiem możesz też sięgnąć podczas przygotowywania paczek dla pracowników, np. dla nowych osób, które dopiero przechodzą wdrażanie w ich obowiązki. Możesz też uczynić z nich element świątecznego prezentu dla pracowników, którzy na pewno docenią taki praktyczny upominek.

Ceramiczne, plastikowe i metalowe kubki z logo firmy

Kubki z logo dostępne w sklepie Regalo są wykonane z różnych materiałów. Lubisz pić z łatwej do utrzymania ceramiki? Cenisz sobie trwałość tworzywa sztucznego? A może preferujesz mniej oczywiste rozwiązania, jak picie z metalowego naczynia? Znajdziesz u nas szeroki wybór, jeżeli interesują Cię kubki z własnym nadrukiem. Ciekawym wyborem może okazać się również zamykany pojemnik z logotypem utrzymujący ciepło. Choć można pić z niego napoje w biurze, to jednak doskonale sprawdzi się w wersji na wynos, pozwalając cieszyć się optymalną temperaturą kawy czy herbaty przez długi czas. A co więcej, istnieje szansa, że zobaczy go wiele osób, np. współpasażerów jadących do pracy tym samym autobusem czy tramwajem. Każdy z nich może zostać wzbogacony o indywidualny projekt znakowania, który będzie odzwierciedlać Twój plan marketingowy. Jeśli nie masz na to pomysłu, skonsultuj się z nami. Chętnie doradzimy, którą metodę znakowania warto wybrać, a także jaki układ treści zastosować, by najlepiej spełniał swoją funkcję. Skontaktuj się poprzez email bądź telefon!