Kuchenne pojemniki, butelki szklane z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie 1–48 z 65 wyników

Przybory kuchenne to bardzo praktyczne gadżety, które przydają się nie tylko w kuchni. Do takich akcesorów należą z pewnością kuchenne pojemniki do przechowywania różnych produktów spożywczych, kanapek i dań oraz butelki szklane, przeznaczone do napojów. Dzięki nim można przechowywać drugie śniadanie czy domowy obiad, by można go było zjeść poza domem w szkole lub w pracy. Tak praktyczne gadżety można wykorzystać jako upominki reklamowe z logo firmy, by w niedrogi i skuteczny sposób rozreklamować swoją działalność na rynku.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się funkcjonalne przybory, a są nimi kuchenne pojemniki. Oferujemy je w różnych pojemnościach, kształtach i wielkościach, a wykonane są z różnych, przyjaznych środowisku materiałów. Znajdziesz tu min. pojemniki na żywność wykonane z doskonałej jakości szkła żaroodpornego, tworzywa ze słomy pszennej w komplecie ze sztućcami, z wnętrzem ze stali nierdzewnej na dwudaniowe posiłki czy zestaw lunchowy z bidonem i torbą termiczną.

W zależności od modelu pojemniki mają bardzo wiele praktycznych zastosowań, takich jak przechowywanie żywności i podgrzewanie dań. Idealne na wycieczkę, piknik czy podróż służbową są świetnym pomysłem na upominek reklamowy dla klientów firmy. Takie praktyczne akcesoria z nadrukiem reklamowym to doskonała promocja własnego biznesu.
Podobnie i butelki, wykonane ze szkła z silikonowym paskiem czy z nakrętką z bambusa i wygodnym uchwytem są atrakcyjnym upominkiem od firmy, który przyda się w domu i w podroży.