Słoiki

Słoiki

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Słoik do picia 480 ml, z rączką i srebrnym wieczkiem z otworem na słomkę

    Wybierz opcje
  • Słoik do picia 500 ml z rączką

    Wybierz opcje
  • Słoik do picia 500 ml z uchwytem, słomką i metalowym wieczkiem

    Wybierz opcje

Słoiki do picia ze słomką, które zostały funkcjonalnie i efektownie zaprojektowane to nowoczesna propozycja na ciepłe i upalne dni. Dzięki takim praktycznym gadżetom można z przyjemnością raczyć się różnymi, chłodnymi napojami, a nawet reklamować swoje usługi i produkty. Wystarczy umieścić na nich logo firmy i promować własną działalność, zarówno w pracy, na wyjeździe służbowym czy na urlopie. Słoiki z logo firmy to bardzo dobry pomysł na upominek od firmy, który chętnie i z przyjemnością będzie wykorzystywany.

Kategoria słoiki do picia obejmuje wiele różnych produktów, różniących się między sobą designem i pojemnością. Posiadamy zarówno słoiki do picia z praktycznym wieczkiem i kolorową słomką, jak również z wygodnym, dopasowującym się do ręki uchwytem. Oferowane akcesoria wykonane zostały z wysokiej jakości szkła, a wieczko – w zależności od rodzaju słoika – z metalu lub PS. Dzięki bogatej gamie wzorów i kolorów można wybrać produkt o najbardziej odpowiadającym klientowi wzornictwie.

Słoik promocyjny można dowolnie personalizować nowoczesną metodą tampodruku, która idealnie nadaje się do powierzchni szklanych lub umieścić logo firmy na metalowym wieczku techniką graweru laserowego. Bez względu na rodzaj znakowania, słoiki z nadrukiem reklamowym na pewno wzbudzą zainteresowanie potencjalnych klientów i kontrahentów, i znakomicie się sprawdzą jako forma nośnika reklamowego. Taka forma promocji to niedrogi, a bardzo interesujący i skuteczny element każdej strategii marketingowej.