Zestawy: kubki, termosy z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kubki i termosy to nieodłączni towarzysze każdej podróży. Doskonale sprawdzają się także na pikniku, wycieczce i urlopie. Bardzo przydatne w pracy i w domu, nie tylko w te chłodne dni. Dzięki temu, że zawsze są mile widziane w każdej niemal przestrzeni, stanowią znakomitą propozycję wykorzystania ich jako gadżety reklamowe. Festyny, konferencje, spotkania służbowe, wyjazdy integracyjne to znakomite okazje, podczas których, można ich użyć jako skuteczny nośnik reklamy i promocji.

Zestawy upominkowe to świetne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli firm, którzy pragną podkreślić prestiż swojej marki na rynku i wręczyć je kluczowym klientom lub ważnym partnerom w interesach. Tutaj znajdziesz bardzo eleganckie i funkcjonalne zestawy, które w komplecie posiadają termos i dwa kubki. Wykonane z trwałego i odpornego na korozję materiału, jakim jest stal nierdzewna nie tylko efektownie się prezentują, ale są komfortowe w użytkowaniu i bardzo wygodne do utrzymania w czystości. W ofercie mamy zestawy pakowane w czarne, eleganckie pudełko lub w praktycznym pokrowcu z paskiem na ramię.

Zestawy upominkowe z nadrukiem reklamowym to nietuzinkowy upominek reklamowy, który przyda się w wielu sytuacjach. Dzięki nowoczesnym metodom znakowania, które grawerujemy na powierzchni kubków i termosów, oferowane komplety zyskają na atrakcyjności i będą bardzo mile widziane jako prezent reklamowy. Takie gadżety z logo firmy to znakomita wizytówka każdej firmy, która dba o swoich klientów i pamięta o nich poprzez upominki reklamowe.