Plastikowe długopisy reklamowe z nadrukiem

Wyświetlanie 1–48 z 288 wyników

Plastikowe długopisy reklamowe z nadrukiem

Plastikowe długopisy z nadrukiem to bardzo popularna metoda promocji swojej firmy i usług. Nic dziwnego – długopisy to mały i niezobowiązujący upominek, chętnie wykorzystywany później przez klientów do zapisywania różnych rzeczy. Ma więc praktyczne zastosowanie, przypominając jednocześnie za każdym razem swojemu użytkownikowi o usługach danej firmy. Jednocześnie przygotowanie tego typu długopisów wiąże się z niewielkimi kosztami, zapewniając tani i skuteczny sposób na reklamę.

Ponieważ wiele firm korzysta z tego typu promocji, bardzo ważne jest, by takie plastikowe długopisy reklamowe czymś się wyróżniały. To dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje długopisów. Są dostępne w wielu kształtach i kolorach. Można u nas zamówić standardowe długopisy piszące, jak i te dotykowe. Do wyboru m.in. multi długopis ze smyczą i czterema wkładkami (niebieski, czarny, czerwony, zielony), zaskakujący długopis w kształcie tuby czy długopis z termometrem! A wszystko po to, by zaskoczyć klienta i pomóc mu zapamiętać usługi Państwa firmy. Bardzo ważne jest, by długopis z logo firmy dostosowany był pod grupę klientów, do której chcą Państwo trafić ze swoim przekazem, stąd tak duży wybór. Bez problemu dopasować można długopis do swojej wizji – może być on elegancki, kolorowy i nietypowy, bądź zawierać intrygujące detale. Niezależenie od wyglądu, wszystkie długopisy charakteryzują się solidnością wykonania i wytrzymałością. Z pewnością będą służyć przez długi czas swoim użytkownikom.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa reklamowe długopisy z logo firmy. Zapraszamy do kontaktu – już na samym początku ustalimy jak długopisy powinny wyglądać i jaki będzie koszt usługi. Służymy pomocą w zakresie wyboru najodpowiedniejszych modeli, przygotujemy także odpowiednią wizualizację, po to, by od początku mogli Państwo zobaczyć, jak długopisy będą się prezentować. Istnieje również możliwość zamówienia długopisów w zestawie z notatnikami. Przygotujemy długopisy, które z pewnością zapiszą się w pamięci Państwa klientów!