Etui na długopisy

Etui na długopisy

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Opakowania na artykuły piśmiennicze, takie jak pudełeczka, etui czy tuby to bardzo użyteczne i funkcjonalne akcesoria, dzięki którym w estetyczny i gustowny sposób można zapakować długopisy, pióra i ołówki. Etui na długopisy z logo firmy jest bardzo dobrym pomysłem marketingowym, który można przynieść korzystne profity w przyszłości. Takie gadżety reklamowe można wręczyć nowym pracownikom, klientom czy potencjalnym, nowym odbiorcom. Naniesienie odpowiedniej personalizacji przyczynia się do rozwoju marki i zwiększenia jej zasięgu działania.

W ofercie naszego sklepu znajduje się duży i różnorodny wybór opakowań na przybory do pisania. Etui na długopisy z nadrukiem reklamowym zostały wykonane z najróżniejszych, trwałych i wytrzymałych materiałów. Posiadamy je w różnych kształtach i kolorystyce min. estetyczne opakowania z papieru i kartonu, w formie metalowej puszki z metalu, z aluminium z gumowym korpusem, z zamykaniem z ozdobną wstążką do zawiązania upominkowego gadżetu.

Oferujemy także opakowania z miękkiej ekoskóry, weluru, z przezroczystego tworzywa sztucznego oraz eleganckie opakowania zamykane na magnesy, które posiadają aluminiowe blaszki, idealne do wykonania atrakcyjnego graweru. Takie personalizowane opakowania na przybory piśmiennicze mogą stanowić atrakcyjny upominek reklamowy, który zawsze będzie mile widziany. Długopis w eleganckim pudełeczku czy tubie, z odpowiednim trwałym i ciekawie zaprojektowanym znakowaniem, to znakomita promocja marki, którą można przeprowadzać w różnych miejscach, takich jak konferencje, targi, spotkania integracyjne.