Inne zestawy piśmienne

Inne zestawy piśmienne

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Długopisy to artykuły piśmiennicze, które są niezbędne w domu, pracy i w szkole. Ze względu na bardzo dużą funkcjonalność te drobne akcesoria należą do jednych z najskuteczniejszych narzędzi promocyjnych, wykorzystywanych, zarówno przez małe i średnie firmy, jak i wielkie korporacje. Stylowe i eleganckie, zamknięte w atrakcyjnym etui to doskonały upominek dla każdego. Pracownik, klient firmy czy uczestnik targów będzie z takiego podarunku zadowolony.

Ta kategoria obejmuje doskonałej jakości długopisy w etui, które prezentują się bardzo elegancko. Oferujemy je pojedynczo, jak i w zestawach z piórem kulkowym i z końcówką do ekranów dotykowych. Prezentowane modele są wykonane niezwykle estetycznie i starannie. Dostępne w zróżnicowanym wzornictwie i kolorystyce. Dzięki wykorzystaniu atrakcyjnych materiałów do produkcji, takich jak specjalna powłoka pod grawer lustrzany czy metal w soczystych, żywych kolorach, długopisy cechują się wysokim poziomem estetyki.

Długopisy w etui z nadrukiem reklamowym można wręczyć klientom i partnerom biznesowym nie tylko z okazji ważnego, firmowego eventu. Taki praktyczny upominek z logo firmy to świetny pomysł na poszerzenie grona odbiorców o nowych i ważnych klientów.
Artykuły piśmiennicze z dobranymi kolorystyczne opakowaniami prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie, dlatego mogą stanowić znakomity nośnik reklamy i promocji. Wykorzystanie ich w kampanii marketingowej to tani i skuteczny sposób na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych odbiorców.