Ołówki mechaniczne

Ołówki mechaniczne

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Ołówek automatyczny Tikky. Ultralekki ołówek automatyczny (wkład 0,5mm) z pokrytym gumą korpusem, którym wykonasz czyste i precyzyjne szkice, rysunki techniczne i opisy. Wkłady Hi-Polymer są elastyczne i trwałe, a jednocześnie nie brudzą obsadki. Pod przyciskiem ukryta gumka do mazania. Dołączono pudełko upominkowe rOtring. W zestawie wkład. Wzór zastrzeżony. Plastik.

    Wybierz opcje
  • Ołówek automatyczny z gumką Jotter. Ikona marki Parker. Dedykowany dla osób, które zawsze noszą długopis przy sobie. Dołączono pudełko upominkowe Parker. Wkład (0,5 mm) w zestawie. Pod przyciskiem ukryta gumka do mazania. Wzór zastrzeżony. Stal nierdzewna.

    Wybierz opcje
  • Ołówek mechaniczny (wkład 0,7 mm) z gumką

    Wybierz opcje

Ołówki z nadrukiem reklamowym to wyjątkowo tania forma promocji, która nie nadweręży budżetu nawet średnio prosperującej firmy. Umieszczenie na nim logo lub hasa reklamowego jest skutecznym elementem strategii marketingowej, dzięki czemu marka ma możliwość zaistnienia w szerszej świadomości odbiorców. Takie artykuły piśmiennicze wszędzie znajdą zastosowanie, nie tylko w piórniku ucznia czy na wyposażeniu rysownika i plastyka, ale przydadzą się w domu i biurze. Dzięki użytkowaniu na co dzień, będą przypominać klientom o twojej firmie.

W naszym sklepie zaopatrzysz się w doskonałej jakości ołówki automatyczne i mechaniczne, które możesz wykorzystać jako efektywny nośnik reklamy i promocji. W tym dziale znajdziesz zarówno zestawy piśmiennicze, jak i pojedyncze ołówki, zapakowane w eleganckie pudełeczko upominkowe lub bez. Oferujemy ołówki automatyczne, które wykonane zostały z metalu, plastiku lub stali nierdzewnej i cechują się atrakcyjnym i nowoczesnym designem. W zależności od modelu może być z ukrytą gumką do mazania.

Ołówki mechaniczne i zestawy piśmiennicze, składające się z długopisu i ołówka to także ciekawa propozycja z oferty naszego sklepu. Wszystkie przybory są nowocześnie zaprojektowane, funkcjonalne i wyposażone zostały w bardzo dobrej jakości grafit, który nie pęka, ani się nie rozłamuje, dzięki czemu idealnie nadaje się do wykonywania precyzyjnych rysunków technicznych czy szkiców.
Ołówki z logo firmy to świetne rozwiązanie dla firm z różnych branż, ponieważ są niedrogim i skutecznym upominkiem reklamowym.