Zakreślacze i flamastry

Zakreślacze i flamastry

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Niewielkie, ale praktyczne gadżety reklamowe z logo firmy to skuteczny sposób na zdobycie przychylności potencjalnych kontrahentów. Różnego rodzaju pisaki przydają się na co dzień, będą chętnie używane szczególnie przez pracowników biurowych, zarówno w sytuacjach biznesowych, jak i prywatnych, dzięki czemu więcej osób zetknie się z marką – a nie od dziś wiadomo, że wszyscy podświadomie chętniej wybieramy usługi firm, które już kojarzymy. Tak więc ta nienachalna forma marketingu nie tylko wzmocni przywiązanie klientów i ociepli stosunki wśród pracowników, ale też pozwoli poszerzyć swoją grupę odbiorców niemal bez wysiłku i bez wysokich kosztów kampanii.

W Regalo rozumiemy, że budowanie świadomości marki to proces długofalowy. Dlatego zadbaliśmy, by oferowane przez nas pisaki z nadrukiem były wykonane odpowiednio dobraną techniką, która zapewni trwałość logotypu, wyrazistość barw i odporność na ścieranie podczas użytkowania.

Zakreślacze, markery i długopisy z logo są chętnie wykorzystywane zarówno przez duże korporacje, jak i przez firmy rozwijające się, które dopiero budują swoją bazę odbiorców. Świetnie sprawdzają się na konferencjach, targach branżowych czy podczas innych interakcji z potencjalnym klientem. Olbrzymią zaletą artykułów piśmienniczych jest to, że są zwykle w zasięgu wzroku – długopisy, flamastry i inne przybory są wykorzystywane cały czas, nie trudno więc w takich warunkach zapamiętać charakterystyczne hasło, znak czy nawet kolory firmy. Rozpoznawalność i pozytywne skojarzenia z marką to siły napędowe skutecznego marketingu, dlatego warto wykorzystać potencjał tkwiący w tych niepozornych gadżetach reklamowych.