Zestaw: długopis i pióro kulkowe, roller

Zestaw: długopis i pióro kulkowe, roller

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Artykuły piśmiennicze to akcesoria obecne niemal wszędzie. Potrzebne w każdym biurze, piórniku szkolnym i w domowym gabinecie na biurku. To bardzo funkcjonalne i użyteczne przybory, które mogą stać się świetnym materiałem, promującym usługi lub produkty danej firmy. Długopis i pióro zapakowane w eleganckie etui zawsze będzie miłym i eleganckim upominkiem reklamowym.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz duży i różnorodny wybór kompletów do pisania. Mamy w asortymencie najlepszej jakości długopisy, pióra i otwieracze do listów, które prezentują się wytwornie i elegancko. Wykonane zostały z wysokogatunkowych materiałów, takich jak drewno naturalne lub różane i posiadają różne dekoracje np z aluminium lub chromowane pierścienie. Na uwagę zasługuje również komplet z ekskluzywnym notatnikiem i elastyczną okładką z miejscem na wizytówki i pętelką na pióro.
Wszystkie zestawy piór kulkowych i długopisów zapakowane są w stylowe pudełka, które są bardzo szykowne.

Zestawy piśmiennicze to doskonały materiał do wykonania na nim znakowania z logo firmy, ponieważ dzięki temu staną się praktycznym i efektownym prezentem od firmy. Z nadrukiem reklamowym lub z grawerem staną się doskonałym nośnikiem reklamowym, który można wręczyć przy okazji różnego rodzaju targów, spotkań biznesowych czy innych wydarzeń. Dzięki trwałemu i efektownemu nadrukowi takie gadżety będą doskonałym prezentem reklamowym na wiele lat i zawsze będą budziły pozytywne skojarzenia. Marka firmy się umocni, co przyczyni się do korzyści nie tylko finansowych.