Coolery do wina z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Coolery do wina to niezbędny sprzęt do serwowania alkoholi, przydatny w każdym barze, pubie, restauracji czy na przyjęciu w sali bankietowej. Dzięki nim temperatura szampana czy wina jest utrzymana w idealnym stanie, co ma duże znaczenie dla utrzymania wysokiej jakości trunku i podkreślenia jego walorów smakowych. Takie pojemniki na alkohol z logo firmy, mogą być eleganckim gadżetem reklamowym na różnego rodzaju wydarzeniach, co podkreśli jej rangę w oczach potencjalnych klientów.

Ta kategoria obejmuje coolery do wina, które wykonane zostały z różnych trwałych i estetycznych materiałów, takich jak stal nierdzewna lub wysokiej jakości plastik. Oferowane produkty dostępne są w różnych pojemnościach, kształtach i wymiarach. Prezentuje się bardzo efektownie i znakomicie schładzają wino lub szampan. Znajdziesz tu także torby – coolery z panelami wypełnionymi żelem w różnych kolorach oraz w formie pokrowca, wykonanego z nylonu.

Oferowane akcesoria na schładzanie i utrzymanie prawidłowej temperatury alkoholi to świetny pomysł na prezent reklamowy nie tylko dla branży gastronomicznej. Coolery z nadrukiem reklamowym mogą być upominkiem wręczonym klientom i pracownikom firmy, ponieważ doskonale się sprawdzają w warunkach domowych i plenerowych. Można je wykorzystać w ogrodzie, na tarasie lub w domu podczas okolicznościowego przyjęcia, a nawet na biwaku czy pikniku. Takie funkcjonalne i eleganckie gadżety z personalizacją to oryginalny pomysł na reklamę i promocję firm z różnych branż.