Doniczki. kwiaty, zioła

Doniczki. kwiaty, zioła

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Doniczki to artykuły dekoracyjne, które goszczą niemal wszędzie. W domu i biurze są ozdobą parapetów, kwietników i regałów, na ulicach eksponują rośliny i kwiaty na balkonach, przy głównych deptakach i w centrum miasta. Donice duże i małe to niezastąpione akcesoria w tworzeniu aranżacji przestrzeni nie tylko domowej i obiektów użyteczności publicznej, ale także zagospodarowania przestrzennego. Ze względu na dużą użyteczność, można je wykorzystać jako skuteczny i efektowny nośnik reklamy i promocji firm ogrodniczych czy kwiaciarni.

W tej kategorii znajdują się efektowne i praktyczne doniczki, które możesz zakupić z nasionami ziół i kwiatów, a nawet z podłożem do ich wsadzenia. Oferujemy donice o różnych kształtach np w formie metalowej puszki czy kwadratowej bryły geometrycznej z drewna w kolorze naturalnym, a także naczynia z wiskozy i poliestru, papieru z recyklingu, z plastiku biodegradowalnego czy z terakoty. Oferowane produkty na kwiaty i zioła posiadają w zestawie różne rodzaje nasion do wsadzenia np petunii o wielu kolorach, ziarna mięty, kwiatów niezapominajki. Posiadamy także elegancką doniczkę z kwiatkiem, który porusza się podczas energii słonecznej.

Wszystkie oferowane produkty z nadrukiem reklamowym cechuje wysoka jakość i estetyczne wykonanie. Dzięki wysokim walorom wizualnym i możliwością zasadzenia w nich ulubionej rośliny, mogą być świetnym pomysłem na promocję i reklamę twojej firmy. Wykonanie na nich trwałego i estetycznego znakowania z logo firmy, przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności twojej marki na rynku.