Karafki i dzbanki z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Karafki i dzbanki to bardzo przydatne akcesoria nie tylko w domu, ale i w każdej, szanującej się firmie. Dzięki ich wykorzystaniu można poczęstować gości aromatyczną kawą lub herbatą, zaserwować chłodny napój w upalne dni czy podać w nich inny trunek. Takie przybory świetnie się sprawdzą jako gadżety reklamowe, ponieważ są funkcjonalne i praktyczne. Umieszczenie na nich atrakcyjnej grafiki z logo, podniesie prestiż twojej firmy, ponieważ będzie ona zawsze budzić miłe skojarzenia u klienta czy kontrahenta.

W ofercie naszego sklepu znajdują się atrakcyjne i estetycznie wykonane dzbanki i karafki o różnym przeznaczeniu. Znajdziesz tu nowoczesne i funkcjonalne naczynia do zaparzania herbaty z wygodnym systemem podnoszenia i blokowania i ergonomicznym, drewnianym uchwytem, a także dzbanek dodatkowo wyposażony w pojemnik na owoce. Na uwagę zasługuje specjalnie zaprojektowane naczynie, jakim jest karafka na wodę lub wino. Wykonana ze szkła z silikonowym wieczkiem, ekologiczna z włókien organicznego bambusa czy elegancka do serwowania i schładzania białego wina to propozycje, które warto rozważyć, ponieważ idealnie nadają się na upominek dla klientów firmy.

Takie akcesoria do serwowania napojów na zimno lub na gorąco przydadzą się w domu i w biurze. Ze względu na dużą użyteczność można je z powodzeniem wykorzystać jako gadżety reklamowe. Dzbanek do herbaty i karafka do napojów z nadrukiem reklamowym świetnie się sprawdzi jako promocja twojej firmy w każdym miejscu i czasie, i przyczyni się do wzmocnienie twojej marki na rynku.