Korkociągi do wina z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dobra kolacja przy świecach wymaga pięknej oprawy w postaci eleganckiej zastawy stołowej, efektownych świeczników, smacznego jedzenia i oczywiście dobrego wina. Otwarcie wina wymaga zastosowania niezbędnego sprzętu, a są nimi korkociągi do wina. Dzięki nim można szybko i wygodnie otworzyć butelkę trunku i delektować się jego wybornym smakiem. Takie praktyczne akcesoria mogą stanowić efektowny nośnik reklamowy, który można wręczyć potencjalnym klientom przy okazji różnych eventów firmowych, targów czy przy okazji degustacji win.

Ta kategoria obejmuje korkociągi do wina z nadrukiem reklamowym, które zaprojektowane zostały w sposób bardzo funkcjonalny. W ofercie naszego sklepu znajdziesz akcesoria z różnym systemem działania, które może być elektryczne, gwarantujące otwarcie butelki w tempie ekspresowym, a także z aluminiowym mechanizmem podnoszącym i spiralą stalową, zabezpieczoną folią. Oferowane produkty wytworzono z wysokogatunkowych materiałów takich jak, stal nierdzewna, stop cynku lub ABS.

Korkociągi zostały zaprojektowane w sposób nowoczesny i praktyczny, dzięki czemu są funkcjonalne i wygodne w obsłudze. Takie akcesoria do otwierania butelek z alkoholem to świetne rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy pragną zwiększyć swój zasięg działania i zaistnieć pozytywnie w świadomości odbiorcy. Dzięki temu, że można mieć je dostępne z logo firmy staną się doskonałym narzędziem promocyjnym dla każdej branży, która dba o ciągły i prężny rozwój. Efektowne znakowanie zapadnie w pamięć potencjonalnych klientów i przyczyni się do skutecznej reklamy.