Miary do ciała

Miary do ciała

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Miara do ciała “serce” ze wskaźnikiem BMI, 150 cm (do użytku promocyjnego)

    Wybierz opcje
  • Miara do ciała 1,5 m ze wskaźnikiem BMI, przycisk stop, wskaźnik wagi i wzrostu z przodu (do użytku promocyjnego)

    Wybierz opcje

Coraz większa ilość osób dba o zdrowy wygląd i nienaganną sylwetkę. Z pewnością zainteresują je takie gadżety jak miary do ciała, które posiadają wskaźnik BMI. Pozwalają one szybko sprawdzić, czy waga jest u danej osoby odpowiednia. Akcesoria te można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego. Dobrze jest umieścić na nich nadruk, który będzie formą reklamy. Najczęściej jest to logo lub nazwa danej firmy. Wykonany na przedmiotach dowolny nadruk, który nie ulegnie zniszczeniu, przypominając obdarowanym, od kogo dostali upominek.

Miary do ciała z logo to świetny i niebanalny pomysł na promocję swoich usług czy produktów. Jest to idealny gadżet reklamowy dla branż medycznych, farmaceutycznych, kosmetycznych, promujących zdrowy i aktywny styl życia. Miary do ciała to niewielkie przedmioty, które łatwo jest wręczyć klientowi w czasie imprez tematycznych lub branżowych, czy chociażby przy finalizacji jego zakupów. Mogą one także być formą nagrody w konkursach lub zawodach sportowych. Niezależenie od tego, jak trafią do rąk klientów, z pewnością zostaną przez nich docenione. Miary do ciała z nadrukiem reklamowym są łatwe do stosowania i precyzyjne w swoich wynikach. Jednocześnie umieszczony na nich nadruk będzie przypominał klientom o produktach lub usługach danej firmy. Wręczanie upominków to także dobry pomysł na budowanie więzi z odbiorcami i tworzenie w ich oczach pozytywnego obrazu danej marki.

Firmowe miary do ciała to niedrogi sposób na reklamę, który jednocześnie zaskakuje i zapada w pamięć. Ludzie chętnie sięgają po przydatne akcesoria, których nie mają w domu, podczas gdy do kosza wyrzucają ulotki i ignorują wszechobecne reklamy. Niewielki gadżet to miły upominek, dzięki którym zwrócą uwagę na daną firmę i chętniej skorzystają z niej usług lub produktów przyszłości. Jednocześnie miary do ciała pozwalają na monitorowanie swojej wagi, co pośrednio wpływa na utrwalanie korzystnych nawyków. W końcu zgrabna sylwetka to nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też zdrowy organizm.