Promocyjne pudełka śniadaniowe/lunch boxy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Promocyjne pudełka śniadaniowe / lunch boxy z nadrukiem

Pudełka śniadaniowe od kilku lat na dobre wróciły do łask, stając się niezbędnym wyposażeniem nie tylko w dziecięcym plecaku, ale także torbie wielu dorosłych. Szczelny i estetyczny lunch box pozwala nie tylko na wygodny transport samodzielnie przygotowanego, zdrowego i zbilansowanego posiłku, ale również zapobiega pakowaniu czy kupowaniu jedzenia w opakowaniach z plastiku. Rosnąca od kilku lat świadomość zanieczyszczenia środowiska i nadmiernego zużycia tworzyw sztucznych spowodowały, że dużo chętniej sięgamy po pudełka lunch box czy termiczne kubki na kawę, które można wygodnie umyć i wykorzystywać przez długi czas. Pudełka śniadaniowe z nadrukiem mogą być oryginalnym prezentem firmowym dla pracowników lub kontrahentów przy specjalnych okazjach. Nie tylko będą przydatnym gadżetem, ale wpłyną także na podniesienie rangi przedsiębiorstwa dbającego o zmniejszenie zużycia opakowań z tworzyw sztucznych.

Reklamowe pudełka śniadaniowe dostępne w ofercie Regalo Gifts to wygodne w użyciu opakowania, w których można zmieścić zarówno kanapki, jak i cały posiłek lunchowy. Oferujemy także osobno kubeczek na jogurt będący zdrową przekąską w ciągu dnia. Część opakowań została wyposażona w sztućce wielorazowego użytku, dzięki czemu możemy wygodnie zjeść przygotowaną wcześniej sałatkę. Są one przyczepione do pudełka elastyczną, mocną taśmą, zapobiegającą także rozlaniu się składników lub utrzymywane w specjalnie wyżłobionych w wieczku opakowania otworach.

Upominkiem reklamowym utrzymanym w pełni w duchu ekologii będzie bambusowy lunch box z nadrukiem. Włókno bambusowe staje się powoli najpopularniejszą naturalną alternatywą dla plastiku. Bambus rośnie wyjątkowo szybko, dzięki czemu pozyskanie tego materiału jest stosunkowo proste i nie zagraża równowadze środowiska. Jest także w pełni biodegradowalny, co gwarantuje zmniejszenie szkodliwego wpływu na zanieczyszczenie naszego otoczenia. Bambusowe pudełko na lunch jest wygodne do mycia, nawet w zmywarkach, estetycznie wykonane i gwarantuje w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia i długotrwałe używanie.

Podobnie jak w przypadku innych produktów dostępnych w ofercie Regalo Gifts, również na pudełkach śniadaniowych, lunch boxach czy kubeczkach na jogurt jesteśmy w stanie wykonać znakowanie logotypem Państwa firmy. Wysokiej jakości nadruki wykonywane są specjalnie dobranymi technikami, które pozwalają na zachowanie przez długi czas wyrazistych kolorów i kształtów. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniej techniki oraz przedmiotów, które będą świetnym narzędziem marketingowym dla Państwa firmy.