Zapalniczki z nadrukiem

Zapalniczki z nadrukiem

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
 • Zapalniczka piezo z możliwością ponownego napełnienia. Posiada zabezpieczenie dla dzieci. Produkt dostępny w ilościach całokartonowych ( wielokrotność 1000szt).

  Wybierz opcje
 • Plastikowa zapalniczka z możliiwością ponownego napełnienia. Produkt dostępny w ilościach całokartonowych ( wielokrotność 1000szt).

  Wybierz opcje
 • Plastikowa zapalarka kuchenna do ponownego naładowania.

  Wybierz opcje
 • Plastikowa zapalniczka wielokrotnego użytku, z zabezpieczeniem dla dzieci. Dostępna w ilościach pełnokartonowych na eksport (wielokrotności 1000 sztuk)!

  Wybierz opcje
 • Zapalniczka do wielokrotnego napełniania

  Wybierz opcje
 • Zapalniczka

  Wybierz opcje

Zapalniczki z własnym nadrukiem czyli praktyczny i niedrogi gadżet

Gadżety reklamowe to świetny pomysł na promocję usług bądź produktów swojej firmy. Szukając konkretnych akcesoriów, warto postawić na użyteczność i oryginalność. Oba warunki spełniają zapalniczki. Są niewielkich rozmiarów, łatwo można je schować do kieszeni, plecaka lub torebki. Przydadzą się nie tylko osobom palącym papierosy. Mogą okazać się pomocne np. na biwaku, kiedy trzeba rozpalić ognisko. Zapalniczki firmowe zawierają naniesione przez nas logo. O treści nadruku w pełni decyduje klient, a my realizujemy jego zamówienie. Nadruk jest trwały i z pewnością nie ulegnie zniszczeniu, nawet przy częstym stosowaniu.

Dla każdego smakosza wyrobów tytoniowych – zapalniczki reklamowe z logo

Zapalniczki z nadrukiem mogą trafić w ręce klientów przy różnych okazjach: jako dodatek do zakupów, podarunek w trakcie spotkania w biurze lub podczas imprezy branżowej. Akcesoria z logo lepiej zapadają w pamięć, niż tradycyjne ulotki. Klient docenia to, że otrzymał praktyczny przedmiot, z którego chętnie potem korzysta, przy okazji zapamiętując nazwę firmy. Dzięki temu chętniej skorzysta z jej usług w przyszłości, a nawet poleci ją innym. Zapalniczki reklamowe to niedrogi sposób na promocję swojej działalności.

Szeroki wybór! Zapalniczki z logo: żarowe, benzynowe, elektryczne, plazmowe

Dostępne w naszym asortymencie zapalniczki reklamowe różnią się formą, kształtem i rozmiarem. Oferujemy kilka wersji kolorystycznych. Dzięki temu, zapalniczka będzie lepiej komponować się z konkretnym nadrukiem reklamowym. Gadżety są komfortowe i łatwe w obsłudze. Wierzymy, że duża ilość wyboru pozwoli wybrać takie zapalarki reklamowe, które najlepiej będą reprezentować daną firmę i jej ofertę. Warto w nie zainwestować – zapalniczka to przedmiot niewielkich rozmiarów ale charakterystyczny. Przedmiot z nadrukiem reklamowym z pewnością będzie rzucać się w oczy, nie tylko właścicielowi, ale także osobom dookoła. Klienci cenią sobie praktyczne podarunki i dzięki nim, spostrzegają ofertę danej firmy jako bardziej użyteczną i dopasowaną do ich potrzeb. A wszystko to w atrakcyjnej cenie i z gwarancją, że nadruk będzie wykonany solidnie oraz na długi okres czasu.