Kalkulatory z logo firmy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Kalkulatory z logo firmy jako upominek reklamowy

Akcesoria elektroniczne, jakimi są kalkulatory to bardzo przydatne w każdym biurze gadżety. Niezbędne w pracy, są nie tylko praktyczne, ale i efektowne. Atrakcyjnie prezentują się na każdym biurku, a umieszczenie na nich logo firmy, może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Kalkulator z nadrukiem to idealny pomysł na markowy upominek reklamowy, który na pewno docenią zarówno pracownicy firm, jak i klienci.

Firma Regalo Gifts zajmuje się sprzedażą różnych gadżetów reklamowych oraz ich profesjonalnym znakowaniem. Materiały promocyjne, które oferujemy to bardzo szeroka gama najróżniejszych produktów, które są nie tylko pomysłowe, ale i użyteczne w codziennym funkcjonowaniu. W naszym asortymencie znajdują się zarówno akcesoria i materiały biurowe, maskotki, rzeczy przydatne w podróży, jak i tekstylia i artykuły elektroniczne.

Kalkulator z logo firmy to skuteczna forma reklamy i bardzo atrakcyjny upominek. Umieszczenie na nim krótkiej informacji o firmie i ciekawie zaprojektowanej szaty graficznej sprawi, że produkt taki stanie się skutecznym elementem strategii marketingowej. Kalkulatory promocyjne, które oferujemy to solidnie wykonane produkty, funkcjonalne i o ciekawie zaprojektowanym designie. Można wybrać 10-cyfrowy w kształcie telefonu komórkowego, który wyposażony jest w pamięć, procenty i pierwiastek kwadratowy, kalkulator na baterię słoneczną z linijką, 8-cyfrowy – idealny na biurko, z folderem na dokumenty i z notatnikiem, podstawką na kartki, w formie linijki. Duży wybór modeli pod względem rozmiaru i kolorystyki czyni z naszej oferty bardzo atrakcyjną propozycję. Na wszystkich oferowanych gadżetach elektronicznych, możemy umieścić atrakcyjnie zaprojektowany nadruk z logo firmy. Kalkulatory z własnym nadrukiem to bardzo dobry pomysł dla wszystkich przedsiębiorców, którzy pragną efektywnie zwiększyć rozpoznawalność swojej marki.

Reklamowe kalkulatory to najlepszy sposób na skuteczny marketing. Wysoka jakość i wyjątkowo korzystne ceny to atuty, które zadowolą każdego przedsiębiorcę, pragnącego podnieść prestiż swojej firmy.