Promocyjne kamery sportowe, samochodowe z logo

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Promocyjne kamery sportowe i samochodowe z logo Twojej firmy

Kamera sportowa to zazwyczaj sprzęt niedużych rozmiarów, wygodny i praktyczny. Dzięki niej można nagrywać filmy z różnych wydarzeń zarówno rodzinnych jak i biznesowych. Spotkania firmowe i integracyjne, relacje z targów i eventów, wakacje i wycieczki, stanowią idealną okazję do skorzystania z profesjonalnego sprzętu. Kamery sportowe z logo firmy to doskonały pomysł na prezent dla ważnych klientów i kontrahentów. Taki upominek od firmy jest nie tylko efektownym i cennym podarunkiem, ale i idealnym nośnikiem reklamy.

Firma Regalo Gifts oferuje personalizowane upominki z nadrukiem firmowym, wśród których znajdują się akcesoria elektroniczne, tekstylia, materiały biurowe, przedmioty przydatne w domu i podróży, torby, plecaki i wiele innych.
Reklamowe kamery sportowe świetnie się sprawdzą podczas spotkań biznesowych branży elektronicznej, wydarzeniach motoryzacyjnych czy sportowych. Przy okazji prezentacji lub innego eventu, można je wręczyć kluczowym klientom jako gadżety o charakterze reklamowym.

Nasza firma, która specjalizuje się w sprzedaży i znakowaniu artykułów reklamowych, posiada w swojej ofercie bardzo dobrej jakości kamery sportowe, które można zamontować w samochodzie i robić wspaniałe filmy podczas podróży. Kamera samochodowa z nadrukiem to nie tylko doskonały gadżet marketingowy, ale i sprzęt o charakterze uniwersalnym. Wyposażona w aparat fotograficzny, posiada czujnik ruchu i wyświetlacz 2.4”. Po uruchomieniu auta nagrywanie rozpoczyna się automatycznie i można korzystać z niej również w nocy. Kamera samochodowa z logo firmy, może nagrywać w obraz szerokokątnym obiektywem, a przez mikrofon rejestrować dźwięk.
Jest łatwa w montażu i obsłudze oraz wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Promocyjne kamery sportowe stanowią ciekawy i nietuzinkowy sposób na wypromowanie usług lub produktów firmy.

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko kamery, które można instalować w samochodzie. Kamera sportowa z własnym nadrukiem może być z podwójnym obiektywem, z wieloma akcesoriami w komplecie, z wodoodpornym pokrowcem, z mikrofonem i głośnikiem, z dronem lub w formie modnych okularów przeciwsłonecznych z wbudowanym wideorejestratorem. Modele z możliwością nagrywania w jakości HD o rozdzielczości 720P i wyświetlaczem LCD to produkty zaawansowane technologicznie, które będą stanowić ekskluzywny prezent reklamowy.
Wszystkie oferowane modele wykonane są w nowoczesnej technologii i przystosowane pod nadruk reklamowy.

Takie efektowne gadżety elektroniczne to oryginalny i skuteczny sposób na zwiększenie rozpoznawalności swojej marki.