Lokalizatory kluczy z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Szybkie zerwanie się z łóżka i nerwowe przygotowania do wyjścia z domu… byle się tylko nie spóźnić. Nagle, stojąc w drzwiach, okazuje się, że nie wiadomo gdzie są klucze! Brzmi znajomo? Chyba każdy, choć raz w życiu, miał właśnie taką sytuację. Aby uniknąć stresu związanego z szukaniem kluczy, warto sięgnąć po ich lokalizator. To mały, a jakże przydatny gadżet. Można go także wykorzystać w celach reklamowych. Wystarczy na nim umieścić specjalny nadruk, który będzie przypominał o danej firmie. Wykonujemy wysokiej jakości nadruki, które nie ulegną zniszczeniu czy wybladnięciu. Dzięki temu można mieć pewność, że użytkownik lokalizatora będzie zawsze pamiętał, od kogo otrzymał gadżet.

W naszej ofercie dostępne są najróżniejsze lokalizatory kluczy, które posiadają dodatkowe funkcje m.in. lokalizator GPS, nagrywanie głosu czy robienie zdjęć selfie. Akcesoria dostępne są w różnych kolorach i kształtach, dlatego każdy znajdzie gadżet, który idealnie pasować będzie do okazji. Można go wręczyć w trakcie spotkań z klientami, dodać do zakupów w formie upominku, potraktować jako nagrodę w konkursie bądź rozdać w sytuacji, gdy mają miejsce imprezy firmowe i branżowe. Lokalizatory kluczy z pewnością zaskoczą obdarowywanych – wielu z nich nie słyszało o tego typu urządzeniach. Jednocześnie klienci docenią ich oryginalność i funkcjonalność – każdy z nas ma przecież czasami problem, by znaleźć swoje klucze.

Lokalizatory z nadrukiem reklamowym pozwalają nie tylko na lepsze zapamiętanie danej marki przez klientów. Budują one również w ich głowach pozytywne skojarzenia z daną firmą. Chętnie polecą oni jej usługi swoim bliskim i znajomym. Istnieje szansa, że lokalizatory z logo zostaną ich ulubionym gadżetem, stosowanym na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi eleganckimi, wielofunkcyjnymi, a jednocześnie użytecznymi akcesoriami jakimi są lokalizatory kluczy. Są one oryginalnym pomysłem na przeprowadzanie marketingowych działań, promowanie swoich usług i budowanie więzi z odbiorcami.